Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z czystej ciekawosci zapytam.Jak kupujesz angielskie wydanie, to zwracasz uwage, czy posiadaja angielskie napisy, aby sobie pomoc przy rozumieniu wypowiadanych kwestii, czy ogladasz w oryginale?Wiem, ze wiekszosc posiada angielski napisy, ale czesto sa to napisy SDH, ktore jak dla mnie potrafia utrudnic czytanie, szczegolnie, jesli dialogi odbywaja sie miedzy kilkoma osobami.
Kolekcja godna pozazdroszczenia.Gratulacje.
Oglądam zazwyczaj filmy z napisami angielskimi (nie przeszkadza mi to, że przeważnie są to napisy dla niesłyszących). Jeśli film nie ma w ogóle napisów angielski to też mi jakoś nie przeszkadza. Oczywiści mowa tutaj o tych filmach, które nie mają wersji polskiej, bo jeśli film takową posiada to odpalam polskie napisy. Ostatnia paczka wyniosła mnie 800 zł, bo musiałem zapłacić cło, więc muszę przystopować z zakupami.
Na amaraye + breaking dali ci cło?
Paczka z USA?
Dokładnie tak. Kwota zadeklarowana na paczce $176,26.
(27-01-2015, 08:25)MoviePsycho napisał(a): [ -> ]Taki mam zamiar, wczoraj była dopiero rozpakowanaSmile

jak będziesz miał problem z otworzeniem filmiku ze specjalnej zawartości z pendrive to w temacie z Breaking Bad dałem link do tego filmiku
Dzięki za info Haqu. PozdroSmile
Nowe filmy w kolekcji
[Obrazek: d38d199e9264.jpg]
lektor i napisy PL
[Obrazek: c19c588228be.jpg]
Jeszcze nie widziałem, ale cena 5 zł mnie przekonała do sprawdzenia tego tytułu. Zobaczymy czy zostanie w kolekcji.
[Obrazek: 3090da8c915a.jpg]
Jeszcze nie widziany. Kupiony ze względu na Sly'a w obsadzie.
[Obrazek: 11d80ca79164.jpg]
Zakup za 10 zł, ale zastanawiam się nad wymianą na steelbooka z zavvi.
[Obrazek: 3fb708845ea3.jpg]
To też zakup w ciemno, ale przez wielu rekomendowany i trafiła się okazja od znajomego za 20 zł
[Obrazek: 5f0c274a19e8.jpg]
I na koniec coś dla poprawienia humoru.
Skąd Sunshine z polską wersją ?
Zakup z ogłoszenia. W zasadzie kupiłem dwie wersje u różnych sprzedawców czeską (30 zł) i usa (10,50 zł), żeby podmienić okładki.
szybki update
[Obrazek: 5b1fa774cacc.jpg]
Szkoda, że nie full sleep, ale i tak moim zdaniem najlepsze wydanie jeśli chodzi o art na froncie.
[Obrazek: c7a51af1df9c.jpg]