Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niemiecka ma polską wersję językową, amerykańska (kosztowała 10 zł) normalną okładkę, więc dlategoSmile
a co się stało, że zmieniłeś formę prezentacji? Smile
Trendy się zmieniają Smile Eksperymentuję trochę, więc następna aktualka może się różnić od tej.

Co do czeskich limitek jestem zachwycony. Szkoda, że nie udało mi się załapać na "Jako w piekle tak i na ziemii"
(07-04-2015, 18:23)MoviePsycho napisał(a): [ -> ]Co do czeskich limitek jestem zachwycony. Szkoda, że nie udało mi się załapać na "Jako w piekle tak i na ziemii"

filmarena? Też się zastanawiam nad zakupami z czech
A jakże filmarena.cz. Teraz żałuję, że nie wziąłem gorączki. Wachałem się, bo zrobili taki sam art na sleepie i steelu i to jeszcze nie zaspecjalny. Mimo wszystko ładnie się prezentują te wydania. Na grzbietach niezależnie od jakiego dystrybutora pochodzi wydanie logo każdej wytwórni konsekwentnie jest w tym samym miejscu tak jak logo blu ray. Szkoda, że nie wszytkie filmy są tak wydawane.
Jak działają te limitki na filmarena? Jak nie mam zaklepanego numeru to praktycznie nie mam szans na dorwanie limitki? Fajne wydania, przytuliłbym ewualizera albo wywiad z wampirem
Po prostu nie dostaniesz określonego numeru tylko losowy. Smile
Jakbyś miał zaklepany to później dostajesz ten sam numer we wszystkich filmach.
No ale patrząc na to, że wszystkie numery są zaklepane to jedyną nadzieją dla mnie będzie jak ktoś spasuje z danym filmem i jego numer przejdzie do tej puli losowych tak?

Jak cenowo stoją te edycje?
ok. 95 zł