Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Świetnie to wszystko wygląda. Super kolekcja ... ech ja to póki co to mogę pomarzyć o takiej ekspozycji ale może kiedyś Smile
Dzięki za miłe słowa. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w kolekcjonowaniu.

Kolej na pierwszy update w 2016 roku.

Na pierwszy rzut idą nowe horrory...

[Obrazek: fa1a3c29a3ad.jpg]

[Obrazek: a2ab5f34820a.jpg]

[Obrazek: c128c7ecaa37.jpg]

...oraz klimatyczne kino akcji lat '80 z dużą dawką dosadnej przemocy:

[Obrazek: e5a41fd9230d.jpg]
Znalazłem jeszcze jeden tytuł, który zapomniałem wstawić:

Fajnie, że przyszło w slipcasie, czego się nie spodziewałem.

[Obrazek: 008ccd666002.jpg]
Robocopy mają polską wersję językową?
Tylko pierwsza część jest z polskim lektorem i polskimi napisami. Pozostałe niestety nie mają.

Jeśli kogoś interesuje to z poprzedniego updatu:
"Serial Mom" ma polskie napisy,
"Majestic" ma polskie napisy i polskiego lektora.
Mały up. Ta seria edycji limitowanych od arrow bardzo mi się podoba. Kolejny tytuł to: "Deep red" mastered 4 K.
[Obrazek: 504a53254c72.jpg]
Tym razem nowy akcyjniak w kolekcji . Trafił sie za 2,5 funta z przesyłką to nawet się nie zastanawiałem. W filmie jest kilka świetnych scen, dla których wg mnie m.in. dlatego warto posiadać ten tytuł.

[Obrazek: bf3764c67681.jpg]
Nowe tytuły " the Voices" oraz " 12 years of lave"

[Obrazek: 5118c043594a.jpg]

Nie wiem jak film, bo jeszcze nie widziałem, ale pomysł na steelbooka rewelacyjny. Zabrakło tylko wklęsło wypukłych detali. Na pewno zachęca do seansu.

[Obrazek: 3879d086992c.jpg]

Tej pozycji też jeszcze nie widziałem. Trafiła się okazja za 3£, więc film trafił do kolekcji na półkę produkcji oscarowych. Okładka tego wydania jest przykładem jak można zamieścić info o kopiach dvd, digital hd, vcd, vhs itd. :-) nie partacząc jednocześnie okładki jakimiś paskami okienkami czy innymi gwiazdkami, które szpecą okładkę i wraz z oznaczeniami wiekowymi wygląda ona jak tablica ogłoszeniowa.

[Obrazek: 59645a29580e.jpg]
Mała aktualizacja.

Jeden tytuł komiksowy stary "Captain America", traktowany jako ciekawostka.

[Obrazek: e1e18205264b.jpg]

oraz całkiem udany film twórcy "Luster" oraz rimejku "Wzgórza mają oczy". Lubię kieedy w filmie pojawiają się retrospekcje z dzieciństwa głównych bohaterów, które skutkują w teraźniejszości. S. King często korzystasta z tego zabiegu.

[Obrazek: 8538a71972fa.jpg]
Tym razem coś z Disnay'a.

[Obrazek: df9d563c803c.jpg]

[Obrazek: 5c976268d520.jpg]