Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam tylko małe zastrzeżenia co do stanu puszki i bookletu w jakim do mnie dotarły, ale nie wiem czy reklamować, bo komuś zablokowali za to konto. Puszka jest w paru miejsczach powginana i jedna krawędź jest niedomalowana, booklet n a grzbiecie trochę zdeformowany. Jako małą rekompensatę dostałem dwie naszywki.
Gratuluję kolekcji Friday 13, na zdjęciach wygląda super
(21-10-2014, 20:55)MoviePsycho napisał(a): [ -> ]Mam tylko małe zastrzeżenia co do stanu puszki i bookletu w jakim do mnie dotarły, ale nie wiem czy reklamować, bo komuś zablokowali za to konto. Puszka jest w paru miejsczach powginana i jedna krawędź jest niedomalowana, booklet n a grzbiecie trochę zdeformowany. Jako małą rekompensatę dostałem dwie naszywki.

To zależy czy często zgłaszałeś takie uszkodzenia. Sam miałem taką serię, że na 3-4 zamówienia w krótkim czasie wszystkie były uszkodzone i wymieniali albo zwracali pieniądze bez żadnych problemów.
Jeszcze nic nie reklamowałem na Amazon.com a w sumie wydałem u nich ponad 1000$ w tym roku. Fajnie zabrzmiało (...)"na 3 (zamówienia) 4 reklamowałem" (...) Smile
Heh źle odczytałeś mój skrót myślowy. Chodzi o to, że 3 lub 4 zamówienia reklamowałem nie pamiętam dokładnie. Jeśli to będzie Twoja pierwsza reklamacja to nawet się nie zastanawiaj w końcu zapłaciłeś za nowy i nieuszkodzony towar.
Spoko. Dzięki za podpowiedź.
Pierwsze zakupy na Amazon.de
[Obrazek: 020260ad92a8.jpg] [Obrazek: 9507433a9b06.jpg] napisy PL [Obrazek: 2b636360352b.jpg] napisy PL [Obrazek: 744be9ada93b.jpg]
niestety mimo informacji na blu-ray.com napisów PL nie ma.
Fajne zakupy. Dobrze wiedzieć, że Niezniszczalny i Postrach maja napisy. Chętnie sam nabędę.
Widzę, że Psycho dalej w zaparte strzela fotki pod kątem maksymalnym.
I znowu pod kątem Smile...pozostała część zamówienia z USA
[Obrazek: 1099702f2c20.jpg]
KARZEŁ - horror z dzieciństwa ery VHS
[Obrazek: b293bf2679a8.jpg]

[Obrazek: 7955f6273b54.jpg]
PRISONERS - rewelacyjny thriller, który musiałem umieścić w kolekcji, szkoda, że u nas nie wydał tego WB mielibyśmy zapewne BD
[Obrazek: c5ccd3feb106.jpg]