Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kupiona od pary dziadków. Nie mam pojęcia skąd mieli. Dziadek powiedział na koniec, że to wydanie kolekcjonerskie I pewnie drogie. Drogie? Na ebayu ceny od 250£. W zestawie powinno być 5 filmów pixara, powinno, ale nie było. I co z tego, Luxo jr. jest kozacka Smile
Jak można być takim szczęściarzem? Powiedz mi. Zazdroszczę...
Sam nie mogłem uwierzyć, że wśród tylu różnych gratów znalazło się takie cacko. W życiu bym się nie spodziewał, że to trafi do mnie kiedykolwiek.
To też swoją drogą pokazuje, że jeden przedmiot może mieć różne wartości w zależności od człowieka. To, co dla jednego jest warte górę pieniędzy i niemal niemożliwe do zdobycia, dla drugiego jest niepotrzebną rzeczą, którą oddaje się za symboliczną sumę.
Kilka nowych pozycji

[Obrazek: 281c3cf9ed7c.jpg]
Kupowanie dla kupowania? Czy Ty to faktycznie jeszcze oglądasz, wracasz do tych filmów?
Ma pieniądze, niech robi co chce. Ale kolekcjonowanie dla szpanu jest dla mnie absurdem. Wink
Jestem łowcą okazji. Jak się jakaś trafi to z niej korzystam. Kiedyś chciałem stworzyć u siebie w domu videotekę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Niektórych filmów nie znajdziesz tak poprostu w sklepie albo nie zobaczysz w telewizji. Możesz je pewnie znalezc w sieci, ale ich jakość często pozostawia wiele do życzenia. Poza tym ten klimat jak z tradycyjnej wypożyczalni. Podchodzisz sobie do regału I wybierasz to co masz ochotę zowaczyć. Pojawienie się formatu blu ray było odpowiednim momentem, żeby tę przygodę kolekcjonowania rozpocząć. Mam ogromny sentyment do kina, chciałbym dzielić się tym z innymi. Lubię czasami pochwalić się nowymi nabytkami wśród znajomych, czy oprowadzić ich po mojej kolekcji, zaprosić na wieczór filmowy, ale nie uważam tego za szpan. Często ludzie z mojego otoczenia uśmiechają się tylko jak słuchają mnie z jakim uporem maniaka mówię o wszystkim związanym z kinem I mimo iż czasami wogóle ich to nie interesuje to wiedzą, że to jest mój świat I potrafią to zrozumieć.
Też jakiś sposób.
Pozbyłeś się części kolekcji czy masz dalej w całości? Widać że jesteś pasjonatem, aż ma się ochotę wpaść do Ciebie i obejrzeć kolekcję Wink