Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W takim razie czekam na zdjęcia. Wink
Paczka z Francji jeszcze w drodze,
w między czasie doszedł mały miszmasz:

[Obrazek: a64c3a87ed11.jpg]
Tego steela za ile sobie fundnąłeś?
Skąd/za ile i co powiesz o wydaniu Greystoke?

To jeden z tych filmów, do których zakupu przymierzam się i przymierzam ale jakoś nic z tego nie wychodzi. Wcale nie pomaga to, że o ile się nie mylę, Greystoke (i całe to "Archive collection) to BD-R (na eBayu nawet tak to oznaczają), a więc wypalany, a nie tłoczony, produkowany "on demand" i średnio mi się uśmiecha za coś takiego płacić, bo mam spore obawy co do trwałości tego rodzaju nośnika.
Warner Archive Collection to nie BD-R. Mam co nieco płyt z tej serii i wszystkie są tłoczone.
Dobrze wiedzieć, może ktoś mnie wprowadził w błąd, albo chodziło o jakąś inną serię (np "I Come in Peace" wydano kiedyś w ramach czegoś takiego na DVD), tylko czemu na ebayu tak to oznaczają?

Może jeszcze rozważę zakup tego Greystoke'a.
Najpewniej pomyliło ci się z tym (i może ludziom na eBayu też), że wydania DVD z tej serii "Warner Archive Collection" były wydawane właśnie na DVD-R (zarówno reedycje jak i nawet niektóre pierwsze wydania). BD już są normalnie tłoczone, nawet jakiś czas temu ktoś z WB wystosował oficjalny komentarz (bo ludzie bali się powtórki sytuacji z poprzedniego nośnika) - "We do not use BD-R, nor do we plan to use BD-R in the future. Regardless of who you buy Warner Archive Blu-rays from, you will receive a Blu-ray disc, not a BD-R."
Cytat:Może jeszcze rozważę zakup tego Greystoke'a.

Najtaniej jest tutaj:
http://www.wowhd.us/greystoke-the-legend-of-tarzan-lord-of-the-apes/883316789803
14,63$ - wysyłka free. Na importcds.com - ponad 15$ (+ wysyłka 6,99), na amazon.com - 16,99$ (+ wysyłka). Film na razie wyszedł tylko w USA.
(08-11-2016, 17:01)wolfman napisał(a): [ -> ]Tego steela za ile sobie fundnąłeś?

Nie mogłem się doczekać aż cena spadnie na amazon. de, więc fundąłem sobie z ebaya, bo była okazja. 21 funtów z przesyłką, ale to cena za pakiet. Oprócz tego były jeszcze 3 steelbooki: obcy 3, sin city 2 I elizjum. Także jak sprzedam te steele to trochę odzyskam.

STEEL JEST LIMITOWANY. JA MAM NUMER 734/1000.

(08-11-2016, 17:12)Gieferg napisał(a): [ -> ]Skąd/za ile i co powiesz o wydaniu Greystoke?

Z ebaya za 11 funtów z przesyłką. Trochę jestem rozczarowany, bo okładka wygląda jakby była wydrukowana na domowej drukarce. Papier I przycięcie jest ok, dlatego cieżko stwierdzić czy to homemade czy taka specyfika tych wydań. Towar z drugiej reki w idealnym stanie.
Napisałem do gościa w sprawie okładki do tarzana, że mam wątpliwości co do jej oryginalności. W odpowiedzi dostałem to:

Hi there,

I can absolutely gaurantee that this is not a home made cover and is an original. I do not buy or sell pirated copies and certainly do not agree with your concerns. If you would like a refund as you are not happy with your product I will be happy to oblige upon receipt of the disc. If you ordered a new version from any retailer it will look the same. This is a Warner archive release and is made on demand from Warner brothers. It is an original pressed disc. If you order a Sony choice disc you will notice that that will come on a BD-R but is still classed as an original. Please look at Warner archive on google and you will understand.

Simon