Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cóż, raczej by ci nie napisał, że ją sam wydrukował nawet gdyby tak było.

Ostatnio miałem przejścia ze sprzedawcą z marketplace, który oczywiście zarzekał się, że produkt oryginalny, po czym jednak oddał mi kasę chociaż o to nie prosiłem, bo nie zamierzałem zwracać towaru, a gdy podesłałem mu fotki porównawcze przestał się w ogóle odzywać, a przedmiot zniknął z jego oferty wkrótce po tym jak przesłałem zebrane info Amazonowi i pogadałem sobie o tym z ich obsługą Tongue

Oczywiście tutaj może być tak, że to wydanie faktycznie ma taką okładkę, ale warto byłoby porównać z innym egzemplarzem (choć nie wiem na czym dokładnie polega problem i czy porównanie fotek załatwi sprawę). Nie wiem tylko czy będzie z kim porównać, sam jesli nawet kupię ten film, to raczej już nie w tym roku.
Dzisiaj gadżet filmowy.
Fotorealistyczna figurka Heisenberga:

[Obrazek: bb35618ee258.jpg]

[Obrazek: 0e5a35c676be.jpg]

[Obrazek: 1ec125253b0e.jpg]

[Obrazek: c1f4b11bde9b.jpg]
Nawet fajna, ile ma wysokości. Jeśli można wiedzieć to ile wybuliłeś? Smile
Wysokość 32 cm. Kosztowała 48 funtów z przesyłką.

Przed chwilą przyszło.
Komediowo fantastyczny pakiet.

[Obrazek: 3ca05c6506e1.jpg]
To nawet nie dużo jak za takie wykonanie.
Figurka bardzo realistyczna. Gdyby zawsze takie robili...
Świetna figurka, pogratulować!!Zdradzisz gdzie nabyłeś??
Ale do spodni mu nie zaglądałeś ? Wink
(10-11-2016, 16:43)wolfman napisał(a): [ -> ]Ale do spodni mu nie zaglądałeś ? Wink

Tam pewnie też wszystko jest realistyczne. No chyba, że poszli na łatwiznę i stworzyli bezpłciowca na miarę Barbie i Kena.
Jest tak realistyczny, że nawet nie mam zamiaru sprawdzać co ma w spodniach Smile