Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki za informację, bo byłem ciekawy jak to w tym filmie będzie wyglądać
3d niestety nie widziałem, ale zaliczyłem seans 2d I muszę powiedzieć, że ręce mi się pociły w wyniku podwyższonej adrenaliny podczas oglądania scen na wysokości. Co do filmu to mnie zaskoczył I był jednocześnie lekcją historii, bo nie miałem wcześniej pojęcia, że taki wybryk przyczynił się do rozsławienia I tak pozytywnej zmiany postrzegania bliźniaczych wież, które stały się wizytówką Nowego Jorku, a które wcześniej były mocno krytykowane.
Właśnie dla tych scen wysokościowych chciałbym to w 3D zobaczyć

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
A film dokumentalny o faktycznym gościu widziałeś ?? był znakomity i może dlatego nigdy nie podszedłem do aktorskiej wersji Tongue Wydawało mi się, że był zbyt idealny i za świeży, aby w tak krótkim odstępie czasowym powstał o tym prawdziwy film.
Nie, "człowieka na linie nie widziałem", dopiero Zemeckis mnie przyciągnął do zapoznania się z tym tematem :p, ale zamierzam nadrobić.
Mała aktualizacja:

[Obrazek: 8deec331f6b2.jpg]

[Obrazek: d6b57321aa59.jpg]

[Obrazek: db348fe04569.jpg]

Prezentacja PRECHER'a z Francji.
Steelbook z połyskiem.

[Obrazek: dfac390b5e59.jpg]

[Obrazek: 4e7b393b0672.jpg]

[Obrazek: af58635271c0.jpg]

[Obrazek: e44f7333d8f6.jpg]

[Obrazek: 9752ef1c8fa2.jpg]
Kolejna przesyłka dotarła:

[Obrazek: a0046917d7ea.jpg]

[Obrazek: b30355645858.jpg]

[Obrazek: 00faab8947dd.jpg]


[Obrazek: 1849249bc4da.jpg]
Jak już wrzucasz fotki kolekcjonerek, to mógłbyś zarzucić więcej szczegółów, a nie tylko zafoliowany karton Smile
Furę z Mad Maxa chętnie zobaczę.