Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mała aktualizacja:

"Fallen" film, na który długo czekałem, wreszcie zagościł w kolekcji.

[Obrazek: 914554b047a9.jpg]

[Obrazek: 63ef49085f98.jpg]

[Obrazek: 380a276484df.jpg]

[Obrazek: bf379c9fdf10.jpg]

"Furię" mam już w polskim wydaniu, ale dokupiłem warner'a z pakietem dodatków.

[Obrazek: 29908f577286.jpg]

[Obrazek: 56eb27b4f8e9.jpg]
Piękne wydanie Jack Frost Heart
No właśnie myślałem, ze to jest ten sympatyczny film z Michael'em Keaton'em, ale jak zobaczyłem okładkę pod kątem moim oczom ukazało się to co na drugim zdjęciu...NOT... Big Grin ...Mnie tez urzekło to wydanie ;P
Mały up

"Forteca" z Lambertem, bo lubię tego aktora.

[Obrazek: 8d6342d45aa2.jpg]

...I kolejna pozycji z kina survivalowego

[Obrazek: dd1cc207551a.jpg]
(03-08-2017, 06:53)MoviePsycho napisał(a): [ -> ]...I kolejna pozycji z kina survivalowego

Przygody głodnego misia mają całkiem dobre efekty dźwiękowe.
Kolejna dawka filmów

[Obrazek: fe02d31fb7fb.jpg]

[Obrazek: 086c8a2cd45c.jpg]

[Obrazek: 46de5cb9a2ef.jpg]

[Obrazek: a85e831e98ee.jpg]

[Obrazek: 22e377b7db97.jpg]

[Obrazek: f1673db68a04.jpg]

[Obrazek: eb5c9a48993c.jpg]
Kurcze, spory masz rozrzut:Z jednej strony "Requiem dla snu" a zaraz obok "Zoolander" Wink
Spokojnie mam odpowiednie działy na te filmy. Niektóre zestawienia mogą się wydawać kontrowersyjne jak ten wyżej, ale z Zoolanderem I paroma innymi komediami mam wspomnienia z liceum. Ot taka historia.
Arrow ładnie wydało Society. Amityville 3 mogło mieć lepszą okładkę, ale trudno.
To prawda. Steelbooki od arrow są naprawdę ładne i klimatyczne. Posiadam jeszcze wcześniej wydaną przez nich kolekcjonerkę. Co do Amityville to moim zdaniem jedyna słuszna okładka, której grafika pochodzi z oryginalnego plakatu promującego film. Z ciekawości zerknąłem na inne oficjalne okładki tego filmu i tylko utwierdziłem się w tym przekonaniu. Amityville, który posiadam został wydany przez Scream Factory, które często robi dwustronne okładki. W tym przypadku po wewnętrznej stronie kryją się kadry z filmu zamiast drugiej okładki.