Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Za "Chinatown" duży plus.Również muszę nabyć do kolekcji.
(11-09-2017, 21:16)MoviePsycho napisał(a): [ -> ]Staram się ostrożnie robić teraz zakupy blu-ray'owe, bo nowy format już się zadomowił I teraz od nowa trzeba wymieniać powoli kolekcję.
Obejrzałeś chociaż starą? Smile. Ja wymienię, ale głównie te do których wrócę po kilka razy, ewentualnie jak coś będzie znowu w promocji od 1-40 zł. Inaczej szkoda czasu, nie każda staroć będzie mieć dobry remaster. Efekciarskie nowości to jednak już 4k.
(12-09-2017, 07:17)wolfman napisał(a): [ -> ]
(11-09-2017, 21:16)MoviePsycho napisał(a): [ -> ]Staram się ostrożnie robić teraz zakupy blu-ray'owe, bo nowy format już się zadomowił I teraz od nowa trzeba wymieniać powoli kolekcję.
Obejrzałeś chociaż starą? Smile. Ja wymienię, ale głównie te do których wrócę po kilka razy, ewentualnie jak coś będzie znowu w promocji od 1-40 zł. Inaczej szkoda czasu, nie każda staroć będzie mieć dobry remaster. Efekciarskie nowości to jednak już 4k.

Myślę podobnie.Kultowe dla mnie filmy na 4k, reszta kupowana na blu. Siedemdziesiąt procent filmów oglądam jeden raz i to najczęściej po zmianie nośnika.
Kilka drobiazgów wciąz na blu-ray.

[Obrazek: 88bdc14c408d.jpg]

[Obrazek: 5fc3b25cadab.jpg]

[Obrazek: a9b10265354c.jpg]

[Obrazek: e1078115f6df.jpg]

Na koniec znowu odezwała się nostalgia i do kolekcji dołączyło kolejne wydanie "Goonies".

[Obrazek: f676f6c34203.jpg]

...zapomniałem o nowym nabytku z targu staroci. Idealnie będzie się eksponował z kolekcją jurajskiego parku. Figurki z kolekcjonerek mogą się schować.

[Obrazek: 86cbcdb2d579.jpg]
Ile z grubsza płyt UMD posiadasz w kolekcji? Mógłbym prosić o osobną fotkę?
(23-09-2017, 09:15)Grzes58 napisał(a): [ -> ]Ile z grubsza płyt UMD posiadasz w kolekcji? Mógłbym prosić o osobną fotkę?

Tyle Smile

[Obrazek: 0aae95cd9250.jpg]

Wszystko kupiłem podczas jednego wypadu na pchlim targu. Całe pudło za 15 zeta.
Poważnie, całe pudło za 15 zł? Huh
Zazdroszczę Rocky'ego Smile Trzepali wtedy tych filmów na potęgę, wydawali chyba wszystko co się da. W zasadzie nie rozumiem popularności tego formatu jeśli chodzi o filmy. Ci którzy grali w gry mieli już w domu zapewne tańsze PS2, które odpalało DVD, a ci którzy nie grali to PSP było im niepotrzebne.
Sprzedawca powiedział 2 zł za sztukę albo 15 za całe pudło. Zależało mi tylko na goonies, ale za tę cenę szkoda było nie wziąć. Była jeszcze składanka gier arcadowych na psp ( m.in. wszystkie mortale), ale jak otworzyłem to nie było dysku w środku, szkoda... oczywiscie dyski umd traktuję jako ciekawostkę, oglądać raczej nie będę.
PSP
(23-09-2017, 11:49)Grzes58 napisał(a): [ -> ]Poważnie, całe pudło za 15 zł? Huh
W zasadzie nie rozumiem popularności tego formatu jeśli chodzi o filmy. Ci którzy grali w gry mieli już w domu zapewne tańsze PS2, które odpalało DVD, a ci którzy nie grali to PSP było im niepotrzebne.

To jeszcze era przed smartfonami i w zasadzie to była najlepsza opcja do mobilnego oglądania filmów, ale w Polsce chyba się nie przyjęła w ogóle.
(23-09-2017, 13:44)MoviePsycho napisał(a): [ -> ]ale w Polsce chyba się nie przyjęła w ogóle.
Nigdzie się to nie przyjęło.