Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: [oddzielony] mk1976 kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukuje forum/grupy na fb wolnej od niebieskiego sekciarstwa (piszac sekciarstwo nie mam na mysli zbierania blu tylko osoby starajace sie narzucic jedynie sluszny nosnyk ktory nalezy kolekcjonowac). Wszelkie info poprosze na priv lub poprzez moj profil na filmwebie. Z góry dziekuje.
Filmozercy.com - polecam.
Tak, forum filmozercy.com, jednak nie warto się udzielać na forum, bo niektóre osoby (w szczególności te dwie - G. i Steelbook) potrafią z ciebie kpić za odmienne zdanie. Najlepiej pisać z użytkownikami w prywatnej wiadomości, dużo osób nadal zbiera dvd :)
(26-03-2017, 11:41)DanSavio napisał(a): [ -> ]niektóre osoby (w szczególności te dwie - G. i Steelbook) potrafią z ciebie kpić za odmienne zdanie

Chętnie zapoznam się z przykładami takiego zachowania.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Sam jesteś sobie winien.

Dopieprzałeś się kilka razy do moich opinii nt filmów, nigdy nie wysuwając przy tym ŻADNYCH argumentów. NIC. ZERO. Dlatego owszem, uważam cię za za kogoś kto nie potrafi dyskutować i kogo opinie nie przedstawiają dla mnie żadnej wartości. Jak długo będziesz to udawadniał, tak długo będę o tym przypomninał, gdy zajdzie potrzeba.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Gieferg zrobił dla forum więcej niż osoby, które mają z nim problem. Kilka użytkowników zachowuje się tutaj jak typowe trzylatki, które nie mogą pogodzić się z tym, że ktoś nie akceptuje ich opinii na dany temat, nie wspominając już o posiadaniu odmiennego zdania. Zamiast ciągle rzucać oskarżeniami podyskutujcie sobie na pw, bo nikt inny nie rozwiąże za Was tego problemu. No chyba, że nie macie na to ochoty, to po prostu się unikajcie. Mnie już nudzi ta wojenka między grupką niezadowolonych i Giefergiem.
Tak jak mówiłem - nie warto się udzielać na forum, jedynie można normalnie z kimś porozmawiać na prywatnej wiadomości. Good job, admin.
Nie warto też wskazać przykładów zachowań, o które się robi wielkie halo. Jeśli posty mają się ograniczać tylko do pustych oskarżeń, a nie merytorycznej dyskusji, to masz rację, lepiej nie udzielać się w ogóle. I tak btw to nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Gieferg od wczoraj nie pełni już funkcji moderatora, bo złagodziłem bana dla accepta2 z miesiąca na tydzień, z czym Gieferg się nie zgadzał. Więc jeśli kogoś posty zostaną usunięte, to niech ma świadomość, że to moja zasługa.