Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Vendo kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Siema, na wstępie zaznaczę że już kiedyś byłem użytkownikiem tego forum pod inną nazwą. Zmieniłem miejsce zamieszkania (co było powodem sporych wydatków, przez co nie było hajsu na filmyTongue) i ogólnie troszeczkę się u mnie pozmieniało, dlatego postanowiłem założyć nowe konto. Na pierwszy ogień idą ostatnie zakupy plus to co wczoraj do mnie zawitało po powrocie do domu Smile W najbliższych dniach postaram się wrzucić jak to mniej wiecej wszystko wygląda bo szafę w której obecnie się większość znajduję robiłem akurat na zamowienie. Uff..to tyle Wink
[Obrazek: gXN6bh.jpg]
[Obrazek: DB3xte.jpg]
[Obrazek: VACDDG.jpg]

wczorajsze paczuszkiSmile (tu już większa rożnorodność)
[Obrazek: U6M0nM.jpg]
[Obrazek: U16kH2.jpg]
całościowo wygląda to mniej więcej tak (niestety już wiele filmów leży pochowanych w szafkach bo miejsce szybko się skończyło, a wręcz od początku było go za mało):
[Obrazek: EBq9bB.jpg]
[Obrazek: n53TSv.jpg]

dodatkowo dorzucam skromną kolekcję cd (ogarniam drugą identyczną szafkę bo w pierwszej już nie ma miejsca) i komiksów(folie są z powrotem naciągnięte gdyż komiksy stoją w niezamkniętym regale, a nie mogę się zebrać żeby zakupić koszulki)
[Obrazek: SeFPNo.jpg]
[Obrazek: YW0czC.jpg]
Nie za bardzo widac co tam masz, poza ostatnia fotka.
Te siatko podobne folie niszczą system Big Grin
Robiłem raczej zdjęcia czysto podglądowe, jeżeli komuś faktycznie będzie zależało mogę zrobić dokładniejsze. Smile

torebki strunowe <3
Ohydnie szpecą ekspozycje... pomyśl o zrobieniu własnych pudełek zabezpieczających lub kup gotowe, bo w obecnej formie to strasznie wygląda Tongue << aż tak ci się kurzy w mieszkaniu ??
Nie chodzi o to, że się tak kurzy wręcz przeciwnie po tym co widać na zdjęciach mam po prostu pierdolca na punkcie sterylności. Bardzo nie psuje wizerunku całości gdyż i tak wszystko jest w zamknięciu trzymane, chodzi raczej o wysuwanie/wsuwanie steel'i czy też jakiś kartonowych pudełek...tak czy siak mnie to nie zraża choć nie powiem ze nie chciałbym mieć czegoś porządniejszego i bardziej estetycznego.
Znam to z autopsji i lepiej coś pokombinować niż pójść na taką łatwiznę Smile
Kolekcja ładna o konkretnych rozmiarach.
Te steele w foliach to jeszcze mógłbym zrozumieć. Sam tak miałem swego czasu. Ale, że również trzymasz papierowe boxy w foliach? Huh
Zgadza się, nie chce aby karton się poprzecierał(rogi), a inną rzeczą którą swego czasu zaobserwowałem jest to że tektura często (nie wiem czy to dobrze ujmę) traci kolory lub je zmienia. Dobrym przykładem jest box dvd Memento który najzwyczajniej w świecie mi zżółkł...
Stron: 1 2 3