Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Meaner - Kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Nie wiem jak w Xboxie, ale w PS4 nie ma problemu z rysowaniem płyt. Na początku nie pasował mi ten mechanizm, ale z czasem się do niego przekonałem. Jest bardzo wygodny. Co do samej aktualizacji to jak zawsze świetna! Ja nie mam niestety tyle zapału żeby sprowadzić ostatnie trzy sezony GOT z USA, ale w komplecie wyglądają bardzo ładnie. Jak to jest w końcu ze steelbookiem Draculi, jest w nim polska wersja?
W Draculi (z zavvi) jest.
Ja konsoli używam od początku formatu BD, bo był to najtańszy, najwygodniejszy, wielofunkcyjny odtwarzacz HD na rynku Smile Z początku używałem pada do sterowania, ale dostałem na urodziny od kumpla pilota, który jest na bluetooth i ma mega czułość, taką że mogę ją odpalić z samochodu zaparkowanego przed domem. Wszystkie płyty ładnie czyta, nigdy nie miałem jakiejś zwiechy podczas oglądania, a soft aktualizuje regularnie. Obecnie wszystko odtwarzam na ps3( pierwszy wielki model ) łącznie z muzą i fotami, na ps4 sporadycznie gram w Uncharted 1 -4 Smile
(24-12-2016, 12:13)Mister Tadeo napisał(a): [ -> ]Rozumiem, że Xbox One S, tak? Miałeś okazję już się nią pobawić? Jak wrażenia?
Mam też 2 pytania, może dla niektórych są to oczywiste rzeczy, ale dla mnie jako laika (bo graczem nie jestem) są to ważne sprawy:
1) sterujesz konsolą za pomocą pada czy dokupiłeś specjalny pilot do niej?
2) z tego co widziałem na filmach w necie, to konsola nie ma wysuwanej tacki na płyty (tak jak to jest w przypadku stacjonarnych odtwarzaczy), tylko dysk wkłada się bezpośrednio do kieszeni. Czy takie rozwiązanie nie powoduje, że na płytach powstają rysy?

Tak zgadza się S'ka. Mam ją od około miesiąca i wrażenia jak do tej pory pozytywne. Doprawdy nie gram zbyt dużo. Tylko Forza, FIFA i Battlefield. Wykorzystuję ją bardziej jako odtwarzacz filmów.

Na razie steruje ją padem ale chyba zdecyduję się na ten pilot. Nie kosztuje dużo ale sterowanie będzie dużo wygodniejsze.
Co do braku wysuwanej tacki to byłem trochę zaskoczony jej brakiem. Ale miałem już wcześniej kontakt z takim rozwiązaniem i tam nie było problemu z porysowanymi płytami więc myślę, że tutaj również nie będzie.

(24-12-2016, 12:28)Mateusz napisał(a): [ -> ]Jak to jest w końcu ze steelbookiem Draculi, jest w nim polska wersja?

Mój steel pochodzi z Niemiec i jest tam polska wersja językowa.
Uspokoiliście mnie sowimi wypowiedziami na temat konsoli.

(24-12-2016, 14:45)pred895 napisał(a): [ -> ]Obecnie wszystko odtwarzam na ps3( pierwszy wielki model ) łącznie z muzą i fotami

Jestem pod wrażeniem, że stara wersja PS3 tak długo działa i nie masz z nią problemów. Pewnie dlatego, że o nią dbasz.

(24-12-2016, 15:08)meaner napisał(a): [ -> ]Wykorzystuję ją bardziej jako odtwarzacz filmów.

Czy Xbox One S już sobie radzi z bezstratnymi formatami dźwięku (DTS HD MA i Dolby TrueHD)?
Microsoft ma rozwiązać problem podobno z następną aktualizacją.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Czyli odtwarzając film z UHD BD (lub BD) na Xbox One S, który podłączony będzie do ampli (obsługującym formaty DTS HD MA i Dolby TrueHD), otrzymam z DTS:X dźwięk DTS HD MA a z Dolby Atmos Dolby TrueHD?

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Wszystkim filmożercom - tym aktywnym i tym, którzy tylko czytają i nie biorą udziału w rozmowach Życzę w Nowym Roku przede wszystkim dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin oraz bliskich. Wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Oby 2017rok okazał się jeszcze lepszy niż ten mijający. Abyście Wszyscy spełnili swoje najskrytsze marzenia. Odnosili sukcesy w pracy. Pamiętajcie, że zawsze ale to zawsze warto iść do celu nawet małymi kruczkami. Mnóstwo obejrzanych dobrych filmów. Pieniędzy na kupno swoich wymarzonych wydań. Dużych wyprzedaży i wielu okazji do radości przez cały rok.

Również podziękowania dla Administracji za to Forum, które stało się fajnym miejscem do spotkań wielu ludzi i dzięki któremu wywiązało się wiele fajnych znajomości.

NAJLEPSZEGO!!!!!


[Obrazek: giphy.gif]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38