Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: The dark tower/Mroczna wieża
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pojawił się trailer filmu Mroczna wieża , ma być w kinach w 2017

[Obrazek: aGaVA42.jpg]






Przeczytałem książki, przeczytałem komiksy. Klimat nawiązuje do Eastwooda i jego western`ów, do tego mamy nawiązanie do króla Artura. Ani jeden ani drugi, ani tym bardziej główny bohater powieści nie był podstarzałym murzynem.
Chyba pasuje mi tu tekst z Zaginionej dziewczyny "Then you take your penis and smack her in the face with it, and you say, "There's some wood, bitch!""
Nie znam książki, a po samym zwiastunie wygląda to jak jakiś semi-remake "Last Action Hero". Na razie nie jestem tym zainteresowany i wróżę klapę w Box-Office / koniec na jednym filmie. W przypadku Sony to się ostatnimi czasy robi już powoli tradycją.
(03-05-2017, 21:51)Gieferg napisał(a): [ -> ]Nie znam książki, a po samym zwiastunie wygląda to jak jakiś semi-remake "Last Action Hero".

To w ogóle niczego nie przypomina co czytałem, póki co. Nie masz czasu na książkę, to chociaż obejrzyj nawet skany komiksu.
Zdążyłem sześc razy zasnąć, oglądając ten zwiastun. Dawno nie widziałem czegoś tak miałkiego.

(03-05-2017, 21:44)wolfman napisał(a): [ -> ]Klimat nawiązuje do Eastwooda i jego western`ów

Czym nawiązuje do tych westernów?
(04-05-2017, 13:50)Mateusz napisał(a): [ -> ]Czym nawiązuje do tych westernów?

Film niczym o czym napisałem. Komiks chyba czytałeś?
A ja tam jestem mile zaskoczony. Spodziewałem się strasznego paździerza ale nie jest źle. Elba mnie kupił tym zwiastunem (w przeciwieństwie do McConaughey).
(04-05-2017, 14:29)wolfman napisał(a): [ -> ]Komiks chyba czytałeś?

Nope. Czytam tylko superhero i SW. Dlatego właśnie pytam. Po zwiastunie jedyne podobieństwo jakie widzę to rewolwer.
(04-05-2017, 14:45)Mateusz napisał(a): [ -> ]Nope. Czytam tylko superhero i SW.

To szkoda, świetna lektura Cię ominęła. Kupiłem wszystko komiksy i książki, polecam


[Obrazek: 5UQSjXk.jpg]

więcej fotek i okładek.
Link

Widać chyba po zdjęciach podobieństwo do western`ów
(04-05-2017, 16:37)wolfman napisał(a): [ -> ]To szkoda, świetna lektura Cię ominęła.

Nie wątpię, ale w superhero jest tyle dobry historii, że nie mam ochoty otwierać się na inne gatunki.

(04-05-2017, 16:37)wolfman napisał(a): [ -> ]Widać chyba po zdjęciach podobieństwo do western`ów

No powiedzmy, ale dlaczego akurat do westernów Eastwooda? I które jego westerny miałeś na myśli?
Czytałem, że główny bohater "Mrocznej wieży" jest inspirowany postacią Eastwooda z trylogii dolarowej. A skoro tak, to sposród aktorów w odpowiednim wieku, powinien zagrać go Jackman Tongue
Stron: 1 2 3