Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Festiwal Solidarity of Arts
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,

piszę tutaj, ponieważ planuje właśnie swoje wakacje i zależy mi na tym, żeby były jak najbardziej aktywne. Chciałbym pojechać do miejsca, w którym nie tylko wypocznę, zrelaksuje się, ale także rozerwę i wezmę udział w kilku ciekawych eventach. Suma sumarum – padło na Morze Bałtyckie, a później na Gdańsk. Po co o tym piszę w tym miejscu? Chodzi o to, że podczas naszego pobytu odbędzie się festiwal Solidarity of Arts, który rok temu oferował naprawdę sporo fajnych wydarzeń. Mam teraz pytanie, czy ktoś może zna jakieś szczegóły na temat tego wydarzenia? Mnie z poprzedniego roku zainteresowało tam głównie „Podwójne życie Kieślowskiego”. Sporo jego pozycji jest wysoko na mojej liście zainteresowań, między innymi „Spokój”, „Przypadek” czy „Podwójne życie Weroniki”. Dodatkowo podczas wydarzenia był wykład lubianego przeze mnie profesora – Jerzego Stuhra. Jak myślicie, czy w tym roku wyjdzie to fajnie? No i przede wszystkim – jeśli wiecie coś więcej na temat tego, co będzie się odbywać w ramach tego festiwalu (bądź w okolicy) – będę wdzięczny Big Grin
Cytat:piszę tutaj, ponieważ

Piszesz tutaj (i na innych forach), bo chcesz zareklamować imprezę.
Piszę, ponieważ to wydarzenie mnie interesuje - to wszystko Smile Niedawno pojawił się plan wydarzenia i osobiście jestem zachwycony, nie mogę się doczekać Smile