Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Avengers: Infinity War (2018)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
[Obrazek: latest?cb=20160520010929]

Światowa premiera 25 kwietnia 2018 roku.

Właśnie wyciekł zwiastun z San Diego CC więc jak ktoś się nie może doczekać do wrzutki przez studio to może podejrzeć.
Zwiastun niestety słabej jakości oraz nagrywany z ostrego kąta.
https://streamable.com/9uwwp

Ja sobie poczekam aż pojawi się w lepszej jakości.
Ciekawe czy Marvel zdecyduje się wrzucić zwiastun w dobrej jakości.
James Gunn kiedyś mówił, że Marvelowi aż tak bardzo te wycieki nie przeszkadzają, bo nie widać w nich mało dopracowanych efektów specjalnych. Twierdził, że po prostu te ich zwiastuny z SDCC nie są jeszcze gotowe do analizowania klatka po klatce.
No na tym wycieku, to ogólnie mało co widać. Mogli by dać ten zwiastun nawet jak nie jest jeszcze dopracowany, większość i tak nie zawraca na to uwagi, ale pewnie nie chcą bawić się w DC i wypuszczać zwiastun na rok przed premierą. Big Grin
Lepsze nagranie zwiastuna:





Widać prawie cały ekran.
Nigdy nie byłem w stanie obejrzeć na spokojnie do końca takich materiałów bo mnie zawsze wk!@#$%^& te nerdgazmy wśród publiczności.
Wiesz, na te panele dostają się najwięksi fani, więc nie dziwne, że piszczą jak małe dzieci, jak widzą Spider-Mana w wiadomym stroju. Big Grin
Wiem, kto się tam dostaje ... po prostu dla mnie takie zachowania są idiotyczne.
Pojawiła się finałowa wersja plakatu z Comic-Conu. Cap wygląda kozacko, ale Thanos to się nie powinien pokazywać bez hełmu. Dodgy

[Obrazek: avengerslarge.jpg]
Thanos wygląda lepiej bez hełmu niż w nim, ale szkoda by było gdyby miał się w ogóle nie pojawić w swojej zbroi w IW.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8