Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: To
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Film dopiero w kinach a na jednym z portali przeczytałem ciekawą informację odnośnie wydań DVD i Blu- Ray:

"Andrés Muschietti zapowiada, że "To" doczeka się wersji rozszerzonej na DVD i Blu-rayu. Będzie ona zawierała około 15 minut dodatkowego materiału."

Big Grin

[attachment=631]
Wiemy to już z głównej Smile
http://forum.filmozercy.com/watek-it-to-1990

Nie prościej było połączyć temat z powyższego linku (odnoszący się do wersji z 1990 roku) z tematem dotyczącym tegorocznego remake'u Muschiettiego i jego kontynuacji... Przynajmniej wyjdzie ład i skład.
(16-09-2017, 08:01)wolfman napisał(a): [ -> ]Wiemy to już z głównej Smile
Faktycznie.Przepraszam.Wszytko dlatego,że mam w telefonie ustawione bezpośrednio na forum. Wink

(16-09-2017, 11:31)Ferrum napisał(a): [ -> ]http://forum.filmozercy.com/watek-it-to-1990

Nie prościej było połączyć temat z powyższego linku (odnoszący się do wersji z 1990 roku) z tematem dotyczącym tegorocznego remake'u Muschiettiego i jego kontynuacji... Przynajmniej wyjdzie ład i skład.
Przeczytałem cały wątek ale wzmianki o wersji rozszerzonej "TO" z 2017 nie widziałem. Rolleyes
Na niemieckim amazonie pojawiła się zapowiedź filmu 4K UHD w steelbooku z datą premiery 22 luty 2018.
Amazon.de - €39,99
Prawdopodobnie będzie taki sam jak z USA:
[Obrazek: 188743_large.jpg]
mega Big Grin
Wiadomo gdzie będzie dostępny film w steelbooku? Tzn ktoś na wyłączność ?
(14-01-2018, 19:20)robsonm1978 napisał(a): [ -> ]Wiadomo gdzie będzie dostępny film w steelbooku? Tzn ktoś na wyłączność ?
Wiadomo BB w Usa 4k , dołączył do mojej kolekcji
Premiera polskich wydań "To: Rozdział 2": 15 stycznia 2020.
Galapagos zaplanował 3 podstawowe wydania DVD | BD | UHD
W filmoskopie pojawiły się oferty na poniższe (klik w okładkę/zdjęcie przeniesie Was do opisu):

[Obrazek: thumb-lg-6214259-to-rozdzial-2-muschietti-andy.jpg] [Obrazek: thumb-lg-6214260-to-rozdzial-2-muschietti-andy.jpg]

Z ciekawszych zagranicznych wydań, Niemcy 23 stycznia 2020 wypuszczają wydanie UHD w steelbooku z figurką Pennywise'a. Niestety nie należy spodziewać się w nim polskiej wersji (sprawdzone poprzez dostępne wersje językowe w polskim wydaniu na stronie poral.eu). Cena również do najmilszych nie należy: 249,99 €, możliwe że jakość wykonania figurki to rekompensuje.

[Obrazek: thumb-50255-all.jpg]

PS. Proponuję rozszerzyć nazwę tematu.