Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Arrow Video
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie do konca dobry temat, ale nie znalazlem lepszego. Moze kogos zainteresuje.

Arrow video zarzucilo lista tytulow na grudzien tego roku:

The Premonition - on Blu-ray + DVD on 5th December 2017
[Obrazek: THE_PREMONITION_2D_BD-228x228.jpg]

Malatesta's Carnival of Blood - on Blu-ray + DVD on 5th December 2017
[Obrazek: CARNIVAL_2D_BD-228x228.jpg]

The Witch Who Came From the Sea - on Blu-ray and DVD on 5 December 2017
[Obrazek: THE_WITCH_2D_BD-228x228.jpg]

Carrie - Limited Edition - on Limited Edition Blu-ray on 11th December 2017
[Obrazek: CARRIE_SLIPCASE_UK_V2-228x228.jpg]

Pozatym ponownie do kupienia beda 4 czesci ''HOUSE'', ktore ukazaly sie wczesniej w boksie; tym razem beda pojedyncze wydania:

House - on Blu-ray and DVD on 11 December 2017
House 2 - on Blu-ray and DVD on 11 December 2017
House 3 - on Blu-ray and DVD on 11 December 2017
House 4 - on Blu-ray and DVD on 11 December 2017
[Obrazek: HOUSE_1_UK_2D_BD-228x228.jpg][Obrazek: HOUSE_2_UK_2D_BD-228x228.jpg][Obrazek: HOUSE_3_UK_2D_BD-228x228.jpg][Obrazek: HOUSE_4_UK_2D_BD-228x228.jpg]
No i jest kolejny must-have z tą edycją limitowaną Carrie, a miałem postanowienie oszczędzać pieniądze do końca miesiąca...
Zawsze możesz zamówić na Zavvi --> link
Z kodem rabatowym welcome346 £22.49 + koszty wysyłki.
Ewentualnie na niemieckim zavvi z kodem DEZ12 i darmową wysyłką.
Mam jeszcze Reward Points w sklepie Arrow, więc muszę podliczyć która opcja wyjdzie najtaniej.
Mam coraz większe wątpliwości czy odrestaurowana Phenomenta ukaże się w zwykłym wydaniu. Tym bardziej dziwne, że kolekcjonerka bardzo szybko się wyprzedała.

BTW w poniedziałek premierę miał film A Fish Called Wanda od Arrow
[Obrazek: A_FISH_CALLED_WANDA_2D_BD-228x228.jpg]

Cytat:- Brand-new 4K restoration from the original negative, produced by Arrow Films exclusively for this release
- High Definition Blu-ray (1080p) presentation
- Original English mono audio (uncompressed LPCM) and 5.1 DTS-HD soundtracks
- Optional English subtitles for the deaf and hard-of-hearing
- Commentary by writer and star John Cleese
- John Cleese’s Final Farewell Performance, a 1988 documentary on the making of A Fish Called Wanda featuring interviews with actors Cleese, Jamie Lee Curtis, Michael Palin, Kevin Kline and director Charles Crichton
- Something Fishy, a 15th anniversary retrospective documentary featuring interviews with Cleese, Curtis, Kline and Palin, producer Michael Shamberg, executive producer Steve Abbott and director of photography Alan Hume
- On Location, a documentary on the film’s locations hosted by Robert Powell
- Brand-new appreciation by Vic Pratt of the BFI National Archive
- Brand-new interview with production designer Roger Murray-Leach
- 26 deleted/alternative scenes with introductions by Cleese
- A Message from John Cleese, a tongue-in-cheek introduction recorded for the film’s original release
- Gallery
- Trivia track
- Theatrical trailer
- Reversible sleeve featuring original and newly commissioned artwork by Jacey

FIRST PRESSING ONLY: Booklet featuring writing on the film by Sophie Monks Kaufman

Tutaj porównanie na caps-a-holic.com Arrow do BD MGM z 2011 roku.
(23-09-2017, 09:50)misfit napisał(a): [ -> ]Mam coraz większe wątpliwości czy odrestaurowana Phenomenta ukaże się w zwykłym wydaniu. Tym bardziej dziwne, że kolekcjonerka bardzo szybko się wyprzedał

Ja sie na kolekcjonerke zalapalem; swietne wydanie, szczegolnie atrakcyjny soundtrack. Wole takie dodatki niz 3 wersje filmow, na roznych plytach.

Nie udalo mi sie tylko zalapac na ''The Bird with the Crystal Plumage''.

Co do filmow z pierwszego postu; wszystkie pojawily sie niedawno na amazonie w cenie 19.99£ oprocz ''Carrie'' ta kosztuje 29.97£ - arrow

Cany napewno spadna za jakis czas do tych, ktore podaj sklep arrow, wiec ja robie pre-order na Carrie w razie gdyby bylo sold out.
(23-09-2017, 10:32)misfit napisał(a): [ -> ]Mam coraz większe wątpliwości czy odrestaurowana Phenomenta ukaże się w zwykłym wydaniu

Zapowiedzi na styczen

[Obrazek: 1e6ba1027a35.jpg]

Phenomena Price: £15.99

Hounds of Love Price: £15.99

The Cat O' Nine Tails £24.99
Dzięki bogu nic, portfel trochę odpocznie po Carrie Smile
[Obrazek: KEQR1Yo.png]

To tylko plakat, ale może coś jest na rzeczy...
Boski... dawać to na BD i jeszcze od arrow << poezja