Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kingsman: Złoty krąg
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem świeżo po seansie ... i na twarzy mam uśmiech od ucha do ucha. Matthew Vaughn nakręcił bardzo udaną kontynuację, gdzie mamy całkiem sporo scen akcji (niektóre naprawdę dają radę Wink ) oraz ciekawych ekspozycji postaci. Juliane Moore niestety nie jest tak dobrym villainem jak Samuel L. Jackson, ale też ma swoje momenty (szczególnie na początku). Całe show kradną jednak 2 osoby, które występują w większości najzabawniejszych scen w filmie: prezydent i Elton John (z naciskiem na tego drugiego). Jest też pewien zwrot akcji, bo nie spodziewałem się śmierci Merlina, szczególnie akurat w takim momencie filmu. Na pewno mogę ten film polecić każdej osobie, która polubiła pierwszą część "Kingsmana". Ode mnie solidne 7,5/10
Jo,
tez mi sie podobał i moge polecić innym, ale w stosunku do pierwszej czesci.. nie zaskoczył, a jak piszesz braklo dużo Samuella, mało nowinek techniczych na zasadzie jak z JBonda, trochę mało zabawy i komedii jak na 1.
Ocena: 5,5/10
Jak ktoś ocenia film na 5,5/10, to ani nie odnoszę wrażenia, że mu się podobał, ani jego polecanie mnie nie przekonuje.
(11-01-2018, 02:15)Gieferg napisał(a): [ -> ]Jak ktoś ocenia film na 5,5/10, to ani nie odnoszę wrażenia, że mu się podobał, ani jego polecanie mnie nie przekonuje.


Dlatego pozostawiam wybór oglądającemu... Polecam tym co pierwszej nie obejrzeli, ale fanom nie mogę napisać, że fajny.. Wink
The choice is Yours.. Wink