Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Blade Runner 2049
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
czyli na oko 200 złotówek? No nie jestem przekonany Wink
Ja też więc przed anulacją zamówienia pomyślałem że może tutaj znajdę jakiegoś Blade Runner Łychopija, który pokusi się na te szklaneczki Wink
Szklaneczki są jeszcze dostępne na francuskim - co prawda nie 4K, za to steel i nieco taniej, a może nawet promocja większa będzie, także nie spieszy mi się.
Blade Runner 2049 jednak bez Dolby Vision również w wydaniach UHD BD od Sony. Pierwsze o tym pisało highdefdigest, że logo DV na okładce pojawiło się przez pomyłkę, ale jako, że to nie jest dla mnie wiarygodne źródło informacji więc łudziłem się, że to może być nieprawda. Jednak teraz widzę, że na amazon.co.uk poprawili okładkę więc już pozamiatane. Nieładnie.

Przy okazji pytanie do zorientowanych w sprawach kopii cyfrowych czy w przypadku wydań europejskich UHD od Sony da się w jakikolwiek sposób wykorzystać dołączony kodzik np. w iTunes, lub w innym serwisie dzięki któremu uzyska się wersję UHD w DV nie posiadając TV od Sony ?
Czemu musisz mieć tv od Sony? Ja zmieniam Ip kraju by ich użyć.
Wykorzystanie kodu to pikuś. Pytanie czy wtedy Blade Runner 2049 od Sony np. z UK zapisze się jako UHD i czy w jakikolwiek będzie się go dało obejrzeć w DV.
Przykładowo mam francuskie kodziki od Sony Arrival, Life i Passengers i po ich wykorzystaniu na koncie myuv widzę, że zapisały się jako HD. A nawet gdyby zapisały się jako UHD to nie bardzo widzę możliwość, że dałoby się z nich skorzystać np. na OLED LG - poprawcie mnie jeśli się mylę, ale serwis Sony jest chyba dostępny jedynie dla ich wyświetlaczy (więc nawet nie wiem czy tam w ogóle oferują jakieś treści w DV). Ale może jest jakiś myk... więc dopytuję Smile

Jak nie ma to wezmę BR2049 od Warnera - tutaj z wykorzystaniem kodu i otrzymaniem wersji UHD i obejrzeniem jej w DV (np. iTunes, VUDU) nie powinno być chyba problemów.
Screenshot znaleziony na blu-ray.com:

https://i.imgur.com/HoWVVQL.jpg

Prawy, górny róg... auć...

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Recenzja:
http://www.blu-ray.com/movies/Blade-Runner-2049-Blu-ray/189833/#Review

Odjęli pół punkta za obraz bo nie ma wersji IMAX. WTF?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15