Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Blade Runner 2049
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Będzie taki sam Tongue
(19-01-2018, 14:18)Juby napisał(a): [ -> ]A macie fotki steela, który będzie w Polsce?

W Polsce mają być ponoć oba warianty: wcześniej pokazywany tutaj steel z grafiką od Mondo (mający w środku dwie płyty 2D + 3D), oraz drugi steel w wersji jednopłytowej (tylko 2D) z taką grafiką:

[Obrazek: iNj6NZO.png]

Jeśli będę kupował Blade Runnera w steelbooku to raczej postawię na ten drugi wariant, podoba mi się bardziej od tego rysowanego ("ej, nie wiemy co wrzucić na tył steelbooka, więc może tylko powiększmy jeden z elementów znajdujących się na przodzie", meh).
Też planowałem ten steel ^ ale i tutaj tył to nieporozumienie. Spodziewałem się kolorystyki konsekwentnej z frontem i bokiem, a tutaj pomarańcz. :/

Chyba jednak oleje steela i kupię w zwykłym opakowaniu. Tongue
Hiszpańska edycja UHD i BD bez PL >>
[Obrazek: fd9425731133443.jpg]
Hotlinkowanie zdjęć ze strony mubis nie działało pięć lat temu, nie działa dzisiaj i za pięć lat też działać nie będzie Smile
Hiszpańskie kolekcjonerki >>



Blaster jest na stałe osadzony na stojaku ?? Fujjj :p
(27-01-2018, 03:44)pred895 napisał(a): [ -> ]Blaster jest na stałe osadzony na stojaku ?? Fujjj :p

Żeby hiszpan nie poleciał z nim na miasto rabować sklepy. Kiedy baba w warzywniaku zobaczyłaby taką armatę, mógłby wyniesć tyle kartofli ile dusza zapragnie.
Bardziej mnie dziwi, że wrzucili krążek UHD do niebieskiego opakowania. LOL
To polskie wydanie Steelbook 3D jest pewne? Wiadomo kiedy MM/S lub Empik rzucą preordera?
Nie rzucą. To wydanie jest na wyłączność sklepu Dvdmax.pl.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15