Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Dunkierka (2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(29-11-2017, 17:46)wolfman napisał(a): [ -> ]Wpadł w oko komuś gdzieś steelbook 4k uhd? Jest na francuskim amazonie, ale tytuł z tego co widziałem po francusku czyli totalna lipa. Chyba, że obrazek zmienią i będzie to steel standardowy. Widziałem też dość ciekawy 4k w chińskich/koreańskich sklepach i nic poza tym

Podobno steelbook z UHD ma pojawić się w niemieckim MM.
Ebay
Jeśli tam będzie to mój człowiek też Wink
Według empiku Dunkierka na UHD za 161,99 to obniżka ze 179,99.

[Obrazek: giphy.gif]
Empik na swój własny światek, w którym obowiązują inne prawa fizyki niemalże, także to może służyć wyłącznie jako comic relief Tongue
Podbili ceny na święta. Na blu też jest drogo, choć brat zamowił ze 3 tyg. temu za 82 zł obniżone z 99,99 zł (czyli typowa cena od galapagos).
Na samym początku Dunkierka na UHD stała u nich za 135 zł :-P tak więc jak komuś się nie spieszy to pewnie na nowy rok ceny pójdą w dół.
Mi się nie śpieszy na tyle, że poczekam rok na Premium Collection i kupię za 55 zł. Tongue
Przy 20 zeta miałbym wątpliwości, czy warto, choć to, że tak powiem "moja tematyka". W sumie w tym wypadku making of powinien być ciekawszy niż sam film.
I pomyśleć, że 10 lat temu wymieniałem Nolana jako jednego z moich ulubionych reżyserów.
[Obrazek: tenor.gif?itemid=4143701]
Za 50 zł to za rok na Black Friday będzie UHD. Nie u nas oczywiście Wink
Stron: 1 2 3 4 5