Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Dunkierka (2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
To wtedy odkupię od ciebie płytę Blu-ray za 20 zł. Wink

Pisania w temacie filmu, który mnie nie interesuje, o tym że go nie kupię nie pojmuje.
Niczego ode mnie nie odkupisz bo ten film nigdy nie przekroczy progu mojego domu Tongue
Łeee, to po co mi tu trujesz wprowadzając w błąd. Tongue
Widzę że film jest już fizycznie dostępny w salonach Empik a jeśli chodzi o Saturn i Media wie ktoś może ??
Od wczoraj też na pewno w MM, z tym że drogo jak w Empiku.
Steelbook i edycje 4k też były ?? Jak tak to w jakich cenach z góry dzięki Wink
Były wszystkie dostępne wydania, ale nie podam cen, bo to info od brata, który był w MM i cenom się nie przyglądał (tylko zwykłemu wydaniu, za 110 zł). Ale twierdzi że normalne wydanie, dvd, steelbook i 4K były.
Ceny z kosmosu i jeszcze dostaliśmy tę okropną grafikę na steelbooku... zamiast tej z Hardym w kokpicie na którą się tak napaliłem Sad
[Obrazek: 2cb24b688783513.jpg] [Obrazek: bfc260688783583.jpg] [Obrazek: 3cf942688783653.jpg]
Jakby nie mogli wydać tego tak >>



Ehh moich pieniędzy na pewno nie dostaną. Trzeba próbować u znajomych z Niemiec może się poszczęści i ktoś mi to sprowadzi Tongue
Dobrze , że przypomniałeś. Mój człowiek dostał właśnie zlecenie na zakup tego steela
WUT ? A na stronach Media i Saturna jest nadal grafika z Hardym o.O spolszczona, "2 płyty" na niej stoi. Wszędzie jest ta grafika... pewnie dlatego, że na stronie Galapagos też. Znów dali ciała. Damn.
Stron: 1 2 3 4 5