Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Star Wars - De Agostini
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, widziałem dyskusję na temat komiksów Star Wars od De Agostini pod artykułem, więc liczę na Wasze opinie. Od stycznia wchodzi do sprzedaży. Jak wyglądała wersja testowa? Warto kupować prenumeratę czy lepiej się nie wiązać? Chciałbym poznać Wasze opinię zanim się zdecyduje.
Opis prezentów i prezentacje testowych numerów ze zdjęciami i materiałami wideo są na głównej: http://filmozercy.com/wpis/kolekcja-komiksy-star-wars-od-stycznia-oficjalnie-w-kioskach

W skrócie: format troszkę mniejszy niż standardowe kolekcje od Hachette i Eaglemoss, papier też odrobinę cieńszy, brak jakichkolwiek dodatków, co mnie trochę boli, bo akurat o świecie Star Wars można wiele napisać. W standardowej opcji prenumeraty masz tomy 3 zł taniej i dostaniesz kubek, koszulkę, plakat i pendrive'a. Big Grin Czy warto? Na pewno nie, jeśli zależy Ci na czasie. Nie miałem doświadczenia z De Agostini, ale na 99% paczki z komiksami będziesz dostawał z opóźnieniem, po premierze w kiosku.
Dzięki za link. Napisane jest, że 6 zł taniej a jest 70 numerów, to 400 zł taniej niby. Martwi mnie tylko ten czas dostawy, wolałbym dostawać w tym samym czasie co w kioskach. Może się dogadam z jakąś Panią Basią z kiosku, żeby mi odkładała zawsze jeden egzemplarz ...
Magia marketingu. Big Grin Te 6 zł oszczędzasz na jeden paczce, w której są dwa tomy, czyli 3 zł na tomie. Pani Basia w kiosku Ci bez problemu odłoży każdy numer i jeszcze będzie wdzięczna, że może parę groszy zarobić.
Takie buty Big Grin A wiesz jak to jest z prenumeratą jeżeli chodzi o płatności? Czy jakoś wcześniej się płaci? Czy można zrezygnować w razie czego? Bo w sumie opcja z Panią Basią bezpieczniejsza, nie chcę, to nie kupuje i już.
Za prenumeratę płacisz przelewem po otrzymaniu przesyłki. Możesz zrezygnować przez maila i infolinię.
Wielkie dzięki za wszystkie informacje Smile