Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mother! - 2017 reż. Darren Aronofsky
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Niestety wychodzi na to, że film doczeka się wydania z polską wersją językową tylko na DVD a szkoda bo dla mnie osobiście to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem w 2017 roku.

[Obrazek: thumb-lg-1190529-mother.jpg]
Dystrybutor: Imperial Cinepix
Data premiery: 2018-03-15

AR: 2.35:1
dźwięk: angielski 5.1, polski 5.1, czeski 5.1, rosyjski 5.1
napisy: angielskie, polskie, arabskie, czeskie, estońskie, greckie, hebrajskie, hindi,węgierskie, islandzkie, łotewskie, litewskie, portugalskie, rumuńskie, rosyjskie, słowackie, ukraińskie
dodatki: 2 reportaże o realizacji filmu z polskimi napisami

Osoby nie potrzebujące polskiej wersji bez problemu znajdą wydania UHD i BD. Na obu tych formatach ścieżka angielska jest dostępna w Dolby Atmos.

[Obrazek: thumb-lg-172496-mother.jpg] [Obrazek: thumb-lg-172495-mother.jpg]

Wykaz wydań na blu-ray.com
Też jest w mojej topce Smile Szkoda, zę taka brzydka okładka.Te dwa bd o wiele lepsze
Okładka nie byłaby najgorsza gdyby zaprezentowali plakat w całości ale widocznie dystrybutorzy uznali go, za zbyt drastyczny. Poniżej pełna wersja plakatu razem z drugim promującym film.

[Obrazek: 5984a2ccb2af412ec9a8af2f_motherposters.j...2Ccompress]
No znam te plakaty i własnie sama twarz tej Lawrance jakaś piękna nie jest Tongue
Mogliby też wydać dwa warianty bo ta z Javierem to cudo
(05-02-2018, 14:25)Filmożerca Alan napisał(a): [ -> ]No znam te plakaty i własnie sama twarz tej Lawrance jakaś piękna nie jest
Skoro ona sama w sobie piękna nie jest, to jak może być inaczej.

czuubakka

No, jej facjata na tym plakacie jest tragiczna. Ten który zrobił ten plakat powinien dostać normalnie łomot jakich mało. Big Grin
Ja nie mówię, że sama w sobie ładna nie jest, na tym plakacie jest tragedia
Premiera tylko na DVD.Smile Czemu od razu nie na VHS...
I kolejna dość niemiła informacja.
Cena w przedsprzedaży polskiego wydania DVD to około 50 PLN.
W Czechach 261 Kč, z kosztami przesyłki wyjdzie jeszcze drożej.
Spoko, będzie się walać po Biedrach jak Baby driver czy nowy Spider man
Stron: 1 2 3