Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: LG UP970 - oficjalnie z aktualizacją z Dolby Vision
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Warto założyć temat dla tego odtwarzacza, bo oficjalnie stał się drugim na świecie sprzętem mogącym odtwarzać Dolby Vision. Co ważniejsze jest aktualnie najtańszym odtwarzaczem dającym taką możliwość. Nie może być jednak zbyt kolorowo, więc warto odnotować, że niektórzy zgłaszają, że po aktualizacji występują problemy z odtwarzaniem dysków Blu-ray, które wydane zostały tylko dla regionu B (Europa). Możliwe, że w wyniku aktualizacji odtwarzacz został zmieniony na regionalizację kodu A. Problem pewnie zostanie rozwiązany przez LG, a UHD nie dotyczy przecież blokada regionalna. Big Grin

[Obrazek: lg-up970-miniaturka-01.png]

http://filmozercy.com/wpis/lg-wydalo-aktualizacje-dla-dolby-vision-w-swoim-odtwarzaczu-uhd

Na niemieckim Amazonie można dorwać używkę za €136. W Polsce ceny w granicach 900-1000 zł.
Czy kiedyś news związany z Dolby Vision nie będzie zawierać jakiegoś ALE? Smile
LG znowu wycofało aktualizację Big Grin
[Obrazek: 9mpByj9.gif]

Coś było jeszcze nie tak oprócz tego regionu?
Zakładam, że jeśli chodziłoby tylko o ten Region A bug to nie zablokowaliby też aktualizacji np. w USA, chociaż kto ich tam wie...
Jest nowa aktualizacja BD39338.80207.C. Dolby Vision z płyt działa, problem z regionami niestety naprawiony, bo można było zrobić z niego odtwarzacz dla płyt BD z USA. Big Grin Podobno problemy z DV nadal są w apce Netflixa.
Rzygam już dosłownie tym DV... Na dodatek nigdzie nie potrafią tego wdrożyć po ludzku...
W domu mam ok. 25 płyt z filmami UHD, z czego informacja o obsłudze DV widnieje na... jednym.Smile Więc jak na razie, jest to dla mnie jedynie taki owad, co mi lata obok sami wiecie czego...
Witam wszystkich.
Zastanawiam sie nad zakupem tego odtwarzacza LG UP970.
Mam pytanie czo mozna go wykorzystac jako odtwarzacz plyt audio podlaczajac do wzmacniacza lub amplitunera bez koniecznosci wlaczania TV?
Teoretycznie tak, tylko nie będziesz widział informacji co aktualnie leci.
Dziekuje za odpowiedz.
Tak wiem ze taka niedogodnosc bedzie.
A czy lepszy bedzie sony X800 czy panasonic DMP UB 404e?
Pozdrawiam
Stron: 1 2