Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Lukee - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Cześć, nazywam się Łukasz i jestem z Łodzi. Najprościej o sobie? Pasjonat muzyki i filmów oraz dj. Zakładam temat gdzie w wolnych chwilach będę wrzucał swoje kolejne zakupy. Jak pewnie większość pamiętam jeszcze czasy zbieractwa DVD z którymi po dobiciu do 500sztuk przestałem już liczyć. Od kilku miesięcy kolekcja DVD mocno się uszczupla a na jej miejsce pojawiają się filmy Blu-Ray. Na chwile obecną kończę kompletowanie drugiego stojaka i mam ponad 80 filmów na BD.

[Obrazek: 3ea8db081503c.jpg]

[Obrazek: 67bb5175bfa3d.jpg]
No witamy. Podmieniłem linki na zdjęcia, żeby było mniej klikania. Wink
Cześć, fajna kolekcja, jest co oglądać Wink Nie wpadłbym na to, żeby użyć suszarki jako półki na filmy Big Grin
(12-02-2018, 20:36)Grzes58 napisał(a): [ -> ]Cześć, fajna kolekcja, jest co oglądać  Wink  Nie wpadłbym na to, żeby użyć suszarki jako półki na filmy  Big Grin
Ogarne lepsze foto to wrzuce Wink serwis gdzie wrzuciłem z automatu obrócił fotkę to raz a dwa przy sztucznym żółtym świetle i moich umiejętnościach fotografa wyszło jak wyszło Wink Nie mam niestety wolnego regału czy półki więc trzymam w stojakach.
[Obrazek: xp33o0.jpg]

Aktualizacja kolekcji.

Nowy Początek z CEX za 50zł za vouchery z powtórzonych filmów za które dostałem więcej niż wydałem Wink To moja pierwsza pozycja 4K - na razie na zapas bo posiadam TV ale odtwarzacza jeszcze brak Wink

Czyngis-Czahan i Pan i Władca z lombard.pl z wysyłką za 35zł razem. Stan płyt i opakowań bdb.
Frantic z OLX - nówka w folii za 25zł z dostawą - jedyne co mnie rozczarowało to dźwięk 2.0 Sad

[Obrazek: 5fkt3k.jpg]

Pierwsze zamówienia z empik.com z promocji 2za1 już dziś do mnie dotarły. Jak widać dwie pozycje w foliach termokurczliwych. Dopiero zaraz odpalam więc sprawdzę stan itp. i jak coś będzie nie tak to dopiszę posta.
Ostatnie zakupy

Empik część dalsza, niczym nie zaskoczę bo każdy pewnie zamawiał większość tych tytułów z racji na ceny Wink

[Obrazek: 16j0wma.jpg]


Ant-man ze smyk.pl za 35 a JFK steelbook z Saturna 59


[Obrazek: 2a6mr68.jpg]

Dunkierka UHD z CEX za 110 za voucher z wymiany powtórek i nietrafionych zakupów. Płytka UHD na razie na zapas ale że trafiło się takie wydanie w CEX'ie w moim mieście to skusiłem się Smile W tej cenie za powtórki opłacało się. Szczerze Cex bardzo mnie zaskoczył ponownie bo więcej dostałem za filmy niż na nie wydałem.

[Obrazek: 2co2yjk.jpg]
Jak dajesz zdjęcia daj wszystkie wertykalne ok Wink

czuubakka

Monitor sobie obróć. Big Grin
Mała wrzutka z ostatnich dni.

Warcraft z CEX za 10zł i Piąty Element z MM za 20zł.

[Obrazek: 2hok9ba.jpg]

Wszystkie trzy pozycje z internetowej wyprzedaży Empik'u. Każdy tytuł za 10zł.

[Obrazek: 2z89tur.jpg]
Ostatnie zakupy. Pearl Harbor za 23.50 ze Świat Książki. Red z OLX za 10. Frankenweenie z Empik.com za 9.99. Pamięć Absolutna ( 20.00 ) i Psy Mafii ( 40.00 ) z CEX.


[Obrazek: dy9l3l.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12