Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja - djvaso
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Cześć,
Znalazłem kilka przydatnych informacji na stronie filmozercy.com, więc zdecydowałem się dołączyć.
Jestem obcokrajowcem, więc musisz zignorować zepsuty polski. Jestem fanem klasycznych filmów, w tym oczywiście polskich, a moja pełna kolekcja znajduje się tutaj
http://www.blu-ray.com/community/collection.php?u=56429
lub tu
http://djvaso.filmaf.com/owned
Moje zakupy w 2016 roku
[Obrazek: 0m6hga3.jpg]
i 2017
[Obrazek: Kv4Crp0.jpg]
[Obrazek: N5wSEr1.jpg]

Pozdrowienia z Czarnogóry
Witamy nowego kolegę na forum. Bardzo fajna kolekcja i dużo ciekawych wydań. Plus za Dekalog. Big Grin
Witam na forum. Tak z ciekawości obejrzałes coś z tego ? , bo na pierwszy rzut oka to wszystko wygląda na sterylnie zafoliowane, czyżby nowy trend na forum ? Wink Foliarze
Fajnie widziec wydania od 88 films u kogoś ;-)

Czy ten "deep red" od arrowvideo, to ta pierwsza wersja z plakatem i książeczka?
Jeżeli tak, to daj znać, jeżeli będziesz chcial się pozbyć...;-)
Nie no, kolekcja klasa - i od razu na samym wierzchu Body Double (zazdrość). Szacun za niemieckie wydanie OUATITW. Dużo dałeś? Generalnie widzę nasze kolekcje mocno się pokrywają Heart
@Mateusz
Dziękuję bardzo.

@pred895
Dziękuję. Oglądałem kilka filmów.

@paniron
Dziękuję bardzo.
Cytat:Czy ten "deep red" od arrowvideo, to ta pierwsza wersja z plakatem i książeczka?
Jeżeli tak, to daj znać, jeżeli będziesz chcial się pozbyć...;-)
Tak.

@Mefisto
Dziękuję bardzo.
Cytat:Szacun za niemieckie wydanie OUATITW. Dużo dałeś?
[Obrazek: KHxh7ke.jpg]

2017/2018
[Obrazek: fyO5VVH.jpg]
Cytat:Jestem obcokrajowcem, więc musisz zignorować zepsuty polski.
Na razie wszystko zrozumiałe Smile

How about english? (sometimes easier to understand than broken-polish from translators)
Maybe we should think about adding english sub-forum for foreigners.
[Obrazek: 43nhNf2.jpg]
Arrowfilms.com (EUR 19,65)
(10-03-2018, 12:54)Gieferg napisał(a): [ -> ]
Cytat:Jestem obcokrajowcem, więc musisz zignorować zepsuty polski.
Na razie wszystko zrozumiałe Smile

How about english? (sometimes easier to understand than broken-polish from translators)
Maybe we should think about adding english sub-forum for foreigners.

Spokojnie, kolega nie „łamie” tak ewidentnie języka polskiego, jak czynią to niektórzy rodacy. Smile Jakby co, to mogę tłumaczyć posty Djvaso z polskiego na nasze. Wink Ale myślę, że jednak damy radę...
[Obrazek: 1qbCyTA.jpg]
Indiegogo.com (GBP 29,00)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11