Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Luc Besson Kolekcja wydanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, wszystkich tutaj. To mój pierwszy post. Mam pewien problem. I może forumowicze rozwieją moje wątpliwości.

Kupiłem na olx  Luc Besson Kolekcja 8x dvd jako nowe jeszcze w foli - sprzedawca kupił to w Empiku, chciałem kupić bez pośrednio w Empiku Elbląg ale towar nie dostępny, także na stronie internetowej więc szukałem w sieci. Niestety moja kolekcja jest jakaś dziwna.

Otóż Leon Zawodowiec jest wydanie Wytrwane Kino wersja kinowa 110 min a miała być reżyserska z inną okładką. Bym przebolał okładkę jakby była dobra wersja ale tutaj jest wydanie gazetowe - czyta Z. Szczotkowski.

Do tego ta dziwna nasuwka kartonowa a na zdjęciach w sieci powinno być takie coś:

[Obrazek: 4548150a97d4442egen.jpg]

Pytanie co jest nie tak? Ktoś podmienił Leona i zafoliował? ale ta nasuwka?

Ale najlepsze zostawiłem na koniec Smile

Chciałem wersje dvd bo nie podobają mi się kolory w Wielki Błękit wersji BD a tutaj Wielki Błękit, Nikita są wersje odnowione. Do tego w Wielki Błękit dziwne migotanie obrazu na jasnych obszarach. Na wersji DVD starej tego nie mam. Nie mówiąc już o języku który jest zamiast angielski i lektor, jest francuski jako oryginał i lektor Sad Desynchro ust widać.
Cześć, Posiadam box z 8 filmami Luca Bessona jest to wydanie w zamykanym pudełku z tyłu kartonika mam zdjęcie z okładkami filmów i u mnie wszystkie się zgadzają. Leon zawodowiec wersja reżyserska. Część filmów ma dźwięk polski i francuski + napisy polskie,tj. Ostatnia walka, Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec, Metro,Nikita,Wielki błętit, Atlantis, reszta posiada polski i angielski dźwięk z napisami polskimi. Być może reedycja, która pojawiła się w Empiku w promocji za 60 parę złoty, zawiera właśnie zamienionego Leona Zawodowca.
(14-03-2018, 19:33)Wojtek napisał(a): [ -> ]Cześć, Posiadam box z 8 filmami Luca Bessona jest to wydanie w zamykanym pudełku z tyłu kartonika mam zdjęcie z okładkami filmów i u mnie wszystkie się zgadzają. Leon zawodowiec wersja reżyserska. Część filmów ma dźwięk polski i francuski + napisy polskie,tj. Ostatnia walka, Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec, Metro,Nikita,Wielki błętit, Atlantis, reszta posiada polski i angielski dźwięk z napisami polskimi.  Być może reedycja, która pojawiła się w Empiku w promocji za 60 parę złoty, zawiera właśnie zamienionego Leona Zawodowca.

Kurdę może i tak ale ściema to niezła. Na boxie reżyserska a tu jakiś odrzut. Czy kolega mógłby zeskanować okładkę DVD z Leonem swoją??? jpg 300 dpi.

A ma pojęcie ktoś gdzie znaleźć wersje Wielki Błękit przed remasterem. I co z tym migotaniem czemu tak jest?
[Obrazek: YIQY6ws.jpg]
[Obrazek: 2NMzNke.jpg]
(14-03-2018, 20:26)Wojtek napisał(a): [ -> ][Obrazek: YIQY6ws.jpg]
[Obrazek: 2NMzNke.jpg]

A skan byś podesłał bym chciał sobie wydrukować aby ten mój Leon tak się nie wyróżniał Smile
(14-03-2018, 19:33)Wojtek napisał(a): [ -> ]Być może reedycja, która pojawiła się w Empiku w promocji za 60 parę złoty, zawiera

Kolejny, który płaci w jakiejś dziwnej walucie Sad

@Nfsfan83 - na twoim miejscu zwróciłbym to w cholerę, bo wygląda na to, ze ktoś podmienił jeden film. Z drugiej strony, akurat wersja ze Szczotkowskim jest moją ulubioną.
(14-03-2018, 21:29)Juby napisał(a): [ -> ]
(14-03-2018, 19:33)Wojtek napisał(a): [ -> ]Być może reedycja, która pojawiła się w Empiku w promocji za 60 parę złoty, zawiera

Kolejny, który płaci w jakiejś dziwnej walucie Sad

@Nfsfan83 - na twoim miejscu zwróciłbym to w cholerę, bo wygląda na to, ze ktoś podmienił jeden film. Z drugiej strony, akurat wersja ze Szczotkowskim jest moją ulubioną.

Ale ja to kupiłem na olx i dopiero jak to rozpakowałem, to to odkryłem Sad
dokup sobie wersję boxową, ona po 9,99 chodzi w media marktach. a Facet może rzeczywiście kupił w empiku. tam pewnie ktoś miał wypożyczoną, oddał ze zniszczoną płytą to pewnie podmienili, a potem ponownie zafoliowali Smile Było oryginalne foliowanie?
@Ethan
Jezusie, Ethan nawet nie mów, że tam takie potwory Frankensteina puszczają do obiegu, bo aż człowiek migotania przedsionka dostaje.
Opcja, że sprzedawca popodmieniał nie zdziwiłaby mnie ale powinien typek wyraźnie to zaznaczyć w aukcji (sam tak robię, jeśli zamieniam płytki w sprzedawanym boksie). Sprawa dziwna conajmniej.
(14-03-2018, 22:48)truvneeck napisał(a): [ -> ]@Ethan
Jezusie, Ethan nawet nie mów, że tam takie potwory Frankensteina puszczają do obiegu, bo aż człowiek migotania przedsionka dostaje.
Opcja, że sprzedawca popodmieniał nie zdziwiłaby mnie ale powinien typek wyraźnie to zaznaczyć w aukcji (sam tak robię, jeśli zamieniam płytki w sprzedawanym boksie). Sprawa dziwna conajmniej.

Zakładam, że na olx sprzedający był uczciwy. Box był zafoliowany, tak samo wszystkie filmy. Podeśle ktoś okładkę skan to przeboleje jakoś to Smile ale ta sytuacja podkopuje, moje i tak już marne zaufanie do empiku Sad
Stron: 1 2 3