Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Black Sails - Piraci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
BLACK SAILS

[Obrazek: olorcXa.jpg]

Black sails to serial całkowicie pominięty przez naszą dystrybucję, nie ukazał się , ani na dvd , ani na blu ray. Jest to poniekąd skandal, gdyż serial jest wysoko oceniany na całym świecie. Składa się z czterech krótkich  i treściwych sezonów. Miłośnicy kina przygodowego będą usatysfakcjonowani.

Jeśli ktoś szuka tego serialu w Uk to muszę go zmartwić, film nie posiada żadnych napisów, ktoś podjął nie zrozumiałą dla wielu decyzję. Dotyczy to obu wydań , bo na dvd jest ta sama sytuacja. O zwykłych wydaniach rozpisywał się nie będę, gdyż w obecnej chwili ich zakup jest średnio opłacalny. Trwa wyprzedaż steelbook ze wszystkimi sezonami w kilku sklepach min Zavvi


[Obrazek: 7XMpoWs.jpg]
[Obrazek: ZJyVi9d.jpg]
[Obrazek: T6nVwdm.jpg]
Specyfikacja
link

Na ratunek może nam przyjść zakup w Usa. Wydania stamtąd posiadają napisy min angielskie

[Obrazek: wG9OGjj.png]


Specyfikacja
S01
S02
S03
S04

W Target.com ukazały się również dwa steelbook`i z sezonem 1&2. Niestety zaniechano pomysłu wydania 3&4
Jeśli kupię (a może kupię, bo to najlepszy serial XXI wieku spośród tych, które widziałem) to i tak będę dorabiał polską wersję. Nie ma to aby jakichś wtop jak choćby Deadwood?
Na forum zdaje się , że mało kto go zna, a lepiej się to ogląda niż np Gra o tron czy Wikingowie. Ja tu ktoś powiedział dawać mi , ale już ... Wyspę skarbów, bo na to teraz czekam. Czyli kontynuację Black sails.
Black Sails to jeden z lepszych seriali jakie widziałem w tym tysiącleciu. Przebija go może Breaking Bad i kilka niszowych. Nie podoba mi się natomiast nachalne wtrącanie "netfliksowych wątków", ale i to da się przeżyć, bo BS wciąga i pochłania całkowicie już od pierwszego odcinka.
Cytat:Jeśli kupię (a może kupię, bo to najlepszy serial XXI wieku spośród tych, które widziałem)

Parę dni temu był na Amazon.pl za 150 zeta i już do mnie jedzie.
Jedyny , który dba , by temat był wiecznie żywy Smile
Ja to szukałem info o 4k, albo chociaż o kontynuacji , ale nic Sad
O GoT które od połowy się zeszmaciło wszyscy nawijają, a o Black Sails, które trzyma poziom od początku do końca jakoś nikt nie pamięta.
Bo za GoTem stały dobre książki... wlasnie do tej połowy Wink No i kampania marketingowa rozkręcona przez HBO. O istnieniu BS dowiedzialem sie z tego forum... co prawda piraci to nie do konca mój klimat wiec tez specjalnie nie szukałem ale dobrym serialem nie wzgardzę Wink

Dam temu black sails 3 szanse.. ale juz ostatnia.
Jeden z niewielu seriali, które z sezonu na sezon robią się coraz lepsze. Pierwszy był ok, ale od drugiego już wciąga jak bagno.
(23-11-2021, 13:05)Glaeken napisał(a): [ -> ]Bo za GoTem stały dobre książki..
Akurat czytałem dobre są 1 całkiem dobra, 2 świetna, ale potem to coraz średniej. Ubił najciekawsze postacie i możliwy ciekawy rozwój wydarzeń, nie wspomnę o epizodycznych postaciach jak Rycerz kwiatów. Liczyłem na ciekawy wątek z nim, ale trzeba było ciągnąc do porzygu rozwój najmłodszej córki Starków, której to epizod był smętny i nudny nawet w książce.
(23-11-2021, 12:51)Gieferg napisał(a): [ -> ]o Black Sails, które trzyma poziom od początku do końca jakoś nikt nie pamięta.
Chyba piraci mało komu podchodzą, widać po kolekcjach , albo fantasy ,albo dramaty, albo sensacja.
Battlestar ktoś jeszcze pamięta? Widziałeś to w kolekcjach u kogoś ? Też trzymało poziom od początku do końca
(23-11-2021, 13:17)truvneeck napisał(a): [ -> ]Jeden z niewielu seriali, które z sezonu na sezon robią się coraz lepsze. Pierwszy był ok, ale od drugiego już wciąga jak bagno.
Dokładnie i samo zakończenie miażdży.
Aż się prosi o Wyspę skarbów jako kontynuację.

Kupiłem nawet dla okładek wydania amerykańskie i steelbook z UK. Cosik mi się wydaje, że w wydaniu UK zeszmacili 4 sezon, bo ma mniej płytek i jest chyba komprecha obrazu.
Stron: 1 2