Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Venom
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pojawił się już drugi zwiastun filmu, więc warto założyć temat.




No i można powiedzieć, że mamy w końcu normalny zwiastun ukazujący to i owo. Venom wygląda nieźle. Troszkę zbyt lateksowy ale myślę, że jeszcze to trochę poprawią. Jedynie jestem ciekaw czy pajączek jednak pojawi się w filmie i będzie miał swoje 2 minuty.

We, are Venom!
Straszna padaka ten zwiastun. Nic tutaj nie gra, drętwy Hardy, komiczne macki Venoma, fabuła. Nie widzę aktualnie nic, co mogłoby przemawiać za sukcesem tego filmu. To będzie kolejny gwóźdź do trumny Sony. Chyba że zaczną grzać obecnością Spider-Mana i połączeniem z MCU.

A jak już mamy temat to można podrzucić też pierwszy plakat. Smile

[Obrazek: dbhimtrv4aevyeb.jpg]
Zwiastun lepszy niż poprzedni, a Venom wygląda całkiem nieźle. Na chwilę obecną raczej jestem w kinie, choć byłbym o wiele bardziej zainteresowany gdyby potwierdzono jednoznacznie, że ten Venom spotka na swej drodze Spider-Hollanda i to najlepiej już w najbliższym sequelu Homecoming.

Myślę, że taka informacja poprawiłaby też zdecydowanie wyniki kasowe filmu.
Jakie są szanse, że Venom będzie psychopatą i film będzie od 15+?
Ja tam wierzę, że będzie R ale zobaczymy co z tym fantem zrobi Sony.
Nie rozumiem tylko dlaczego Venom miałby być psychopatą, skoro w komiksach nim nie jest?
Co innego Carnage. Smile
No gdzie tam był. Taki całkiem normalny gość
Nie napisałem, że był normalny bo nie był. Miał inne poczucie sprawiedliwości niż pajączek, ze swoją misją by wybić wszystkie symbioty i ocalić ludzkość.
Jednak, to nie to samo co Carnage, który po prostu jest "pure evil".
Venom był psychopatą kiedy Symbiot osiadł na Macu Garganie.
Eddie Brock nienawidził Spider-Mana, ale kiedy trzeba było, jako Venom, ratował kogoś niewinnego.
Na psychopatę idealnie nadaje się Carnage, ale będę bardzo rozczarowany jeśli zostanie "zabity" już w pierwszym filmie.
Pełny zwiastun Venoma właśnie wylądował w sieci.



Carnage?
Stron: 1 2 3