No to zaczynamy zabawę z typowaniem wyników Mundialu w Rosji. W tym temacie wrzucacie typy, dyskusja w temacie:
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018. Zaczynamy od pierwszej kolejki i typów na pierwszą trójkę Mistrzostw. Typy możecie podawać do 13 czerwca do godziny 23:59. Po rozpoczęciu mistrzostw zaczniemy drugą rundę.
Obstawienie zwycięzcy 1 punkt, obstawienie dobrego wyniku dodatkowe 2 punkty. Dobre wytypowanie 1 miejsca 20 punktów, dobre wytypowanie 2 miejsca 15 punktów, dobre wytypowanie trzeciego miejsca 10 punktów.
Dla zwycięzcy przewidujemy jakąś skromną nagrodę.
Mecze pierwszej kolejki z fazy grupowej
Grupa A:
Rosja - Arabia Saudyjska (14 czerwca, 17:00)
Egipt - Urugwaj (15 czerwca, 14:00)
Grupa B:
Maroko - Iran (15 czerwca, 17:00)
Portugalia - Hiszpania (15 czerwca, 20:00)
Grupa C:
Francja - Australia (16 czerwca, 12:00)
Peru - Dania (16 czerwca, 18:00)
Grupa D:
Argentyna - Islandia (16 czerwca, 16:00)
Chorwacja - Nigeria (16 czerwca, 21:00)
Grupa E:
Kostaryka - Serbia (17 czerwca, 14:00)
Brazylia - Szwajcaria (17 czerwca, 20:00)
Grupa F:
Niemcy - Meksyk (17 czerwca, 17:00)
Szwecja - Korea Południowa (18 czerwca, 14:00)
Grupa G:
Belgia - Panama (18 czerwca, 17:00)
Tunezja - Anglia (18 czerwca, 20:00)
Grupa H:
Kolumbia - Japonia (19 czerwca, 14:00)
Polska - Senegal (19 czerwca, 17:00)
Wpisujcie wyniki według szablonu:
Pierwsze miejsce: Polska
Drugie miejsce: Kolumbia
Trzecie miejsce: Islandia
Pierwsza kolejka
Rosja - Arabia Saudyjska (14 czerwca, 17:00) Zwycięzca - Rosja wynik - 3:1
Egipt - Urugwaj (15 czerwca, 14:00) Zwycięzca - Urugwaj wynik - 1:2
No to zaczynamy
Pierwsze miejsce:
Brazylia
Drugie miejsce:
Niemcy
Trzecie miejsce:
Francja
Pierwsza kolejka:
Rosja - Arabia Saudyjska
(14 czerwca, 17:00) -
2:0
Egipt - Urugwaj
(15 czerwca, 14:00) -
0:2
Maroko - Iran
(15 czerwca, 17:00) -
2:1
Portugalia - Hiszpania
(15 czerwca, 20:00) -
0:2
Francja - Australia
(16 czerwca, 12:00) -
2:0
Peru - Dania
(16 czerwca, 18:00) -
1:1
Argentyna - Islandia
(16 czerwca, 16:00) -
2:1
Chorwacja - Nigeria
(16 czerwca, 21:00) -
2:0
Kostaryka - Serbia
(17 czerwca, 14:00) -
0:1
Brazylia - Szwajcaria
(17 czerwca, 20:00) -
2:0
Niemcy - Meksyk
(17 czerwca, 17:00) -
2:1
Szwecja - Korea Południowa
(18 czerwca, 14:00) -
2:0
Belgia - Panama
(18 czerwca, 17:00) -
3:0
Tunezja - Anglia
(18 czerwca, 20:00) -
0:2
Kolumbia - Japonia
(19 czerwca, 14:00) -
2:0
Polska - Senegal
(19 czerwca, 17:00) -
2:1
To i ja dołączam do zabawy
Pierwsze miejsce:
Brazylia
Drugie miejsce:
Francja
Trzecie miejsce:
Niemcy
Pierwsza kolejka:
Rosja - Arabia Saudyjska (14 czerwca, 17:00) -
3:0
Egipt - Urugwaj (15 czerwca, 14:00) -
0:2
Maroko - Iran (15 czerwca, 17:00) -
1:1
Portugalia - Hiszpania (15 czerwca, 20:00) -
1:1
Francja - Australia (16 czerwca, 12:00) -
4:0
Peru - Dania (16 czerwca, 18:00) -
1:2
Argentyna - Islandia (16 czerwca, 16:00) -
2:0
Chorwacja - Nigeria (16 czerwca, 21:00) -
1:2
Kostaryka - Serbia (17 czerwca, 14:00) -
0:1
Brazylia - Szwajcaria (17 czerwca, 20:00) -
3:0
Niemcy - Meksyk (17 czerwca, 17:00) -
2:1
Szwecja - Korea Południowa (18 czerwca, 14:00) -
2:0
Belgia - Panama (18 czerwca, 17:00) -
3:0
Tunezja - Anglia (18 czerwca, 20:00) -
0:2
Kolumbia - Japonia (19 czerwca, 14:00) -
3:1
Polska - Senegal (19 czerwca, 17:00) -
1:1
Pierwsze miejsce: Brazylia
Drugie miejsce: Francja
Trzecie miejsce: Hiszpania
Pierwsza kolejka:
Rosja - Arabia Saudyjska (14 czerwca, 17:00) - 3:1
Egipt - Urugwaj (15 czerwca, 14:00) - 1:2
Maroko - Iran (15 czerwca, 17:00) - 2:2
Portugalia - Hiszpania (15 czerwca, 20:00) - 2:4
Francja - Australia (16 czerwca, 12:00) - 3:0
Peru - Dania (16 czerwca, 18:00) - 1:2
Argentyna - Islandia (16 czerwca, 16:00) - 3:2
Chorwacja - Nigeria (16 czerwca, 21:00) - 2:0
Kostaryka - Serbia (17 czerwca, 14:00) - 1:1
Brazylia - Szwajcaria (17 czerwca, 20:00) - 3:1
Niemcy - Meksyk (17 czerwca, 17:00) - 5:2
Szwecja - Korea Południowa (18 czerwca, 14:00) - 1:0
Belgia - Panama (18 czerwca, 17:00) - 3:0
Tunezja - Anglia (18 czerwca, 20:00) - 0:4
Kolumbia - Japonia (19 czerwca, 14:00) - 1:1
Polska - Senegal (19 czerwca, 17:00) - 3:1
Pierwsze miejsce: Niemcy
Drugie miejsce: Belgia
Trzecie miejsce: Hiszpania
Pierwsza kolejka:
Rosja - Arabia Saudyjska (14 czerwca, 17:00) - 2:1
Egipt - Urugwaj (15 czerwca, 14:00) - 1:1
Maroko - Iran (15 czerwca, 17:00) - 1:2
Portugalia - Hiszpania (15 czerwca, 20:00) - 1:3
Francja - Australia (16 czerwca, 12:00) - 2:0
Peru - Dania (16 czerwca, 18:00) - 0:2
Argentyna - Islandia (16 czerwca, 16:00) - 2:1
Chorwacja - Nigeria (16 czerwca, 21:00) - 2:1
Kostaryka - Serbia (17 czerwca, 14:00) - 1:1
Brazylia - Szwajcaria (17 czerwca, 20:00) - 1:2
Niemcy - Meksyk (17 czerwca, 17:00) - 3:1
Szwecja - Korea Południowa (18 czerwca, 14:00) - 1:0
Belgia - Panama (18 czerwca, 17:00) - 3:0
Tunezja - Anglia (18 czerwca, 20:00) - 1:3
Kolumbia - Japonia (19 czerwca, 14:00) - 1:1
Polska - Senegal (19 czerwca, 17:00) - 3:2
Pierwsze miejsce: Argentyna
Drugie miejsce: Brazylia
Trzecie miejsce: Hiszpania
Pierwsza kolejka:
Rosja - Arabia Saudyjska (14 czerwca, 17:00) - 3:1
Egipt - Urugwaj (15 czerwca, 14:00) - 0:2
Maroko - Iran (15 czerwca, 17:00) - 1:1
Portugalia - Hiszpania (15 czerwca, 20:00) - 2:3
Francja - Australia (16 czerwca, 12:00) - 2:1
Peru - Dania (16 czerwca, 18:00) - 0:3
Argentyna - Islandia (16 czerwca, 16:00) - 3:1
Chorwacja - Nigeria (16 czerwca, 21:00) - 2:2
Kostaryka - Serbia (17 czerwca, 14:00) - 1:2
Brazylia - Szwajcaria (17 czerwca, 20:00) - 3:1
Niemcy - Meksyk (17 czerwca, 17:00) - 2:0
Szwecja - Korea Południowa (18 czerwca, 14:00) - 2:1
Belgia - Panama (18 czerwca, 17:00) - 4:0
Tunezja - Anglia (18 czerwca, 20:00) - 1:5
Kolumbia - Japonia (19 czerwca, 14:00) - 1:1
Polska - Senegal (19 czerwca, 17:00) - 1:0
Pierwsze miejsce: Brazylia
Drugie miejsce: Niemcy
Trzecie miejsce: Hiszpania
Pierwsza kolejka:
Rosja - Arabia Saudyjska (14 czerwca, 17:00) - 2:0
Egipt - Urugwaj (15 czerwca, 14:00) - 0:2
Maroko - Iran (15 czerwca, 17:00) - 1:1
Portugalia - Hiszpania (15 czerwca, 20:00) - 2:2
Francja - Australia (16 czerwca, 12:00) - 3:0
Peru - Dania (16 czerwca, 18:00) - 0:2
Argentyna - Islandia (16 czerwca, 16:00) - 2:0
Chorwacja - Nigeria (16 czerwca, 21:00) - 0:0
Kostaryka - Serbia (17 czerwca, 14:00) - 1:1
Brazylia - Szwajcaria (17 czerwca, 20:00) - 3:0
Niemcy - Meksyk (17 czerwca, 17:00) - 3:1
Szwecja - Korea Południowa (18 czerwca, 14:00) - 1:1
Belgia - Panama (18 czerwca, 17:00) - 4:0
Tunezja - Anglia (18 czerwca, 20:00) - 0:3
Kolumbia - Japonia (19 czerwca, 14:00) - 3:0
Polska - Senegal (19 czerwca, 17:00) - 0:1
Pierwsze miejsce: Argentyna
Drugie miejsce: Niemcy
Trzecie miejsce: Belgia
Pierwsza kolejka:
Rosja - Arabia Saudyjska (14 czerwca, 17:00) - 0:0
Egipt - Urugwaj (15 czerwca, 14:00) - 1:2
Maroko - Iran (15 czerwca, 17:00) - 0:2
Portugalia - Hiszpania (15 czerwca, 20:00) - 3:3
Francja - Australia (16 czerwca, 12:00) - 4:1
Peru - Dania (16 czerwca, 18:00) - 0:3
Argentyna - Islandia (16 czerwca, 16:00) - 3:2
Chorwacja - Nigeria (16 czerwca, 21:00) - 3:1
Kostaryka - Serbia (17 czerwca, 14:00) - 1:4
Brazylia - Szwajcaria (17 czerwca, 20:00) - 4:1
Niemcy - Meksyk (17 czerwca, 17:00) - 3:0
Szwecja - Korea Południowa (18 czerwca, 14:00) - 2:0
Belgia - Panama (18 czerwca, 17:00) - 5:0
Tunezja - Anglia (18 czerwca, 20:00) - 0:4
Kolumbia - Japonia (19 czerwca, 14:00) - 1:0
Polska - Senegal (19 czerwca, 17:00) - 1:2
Pierwsze miejsce: Niemcy
Drugie miejsce: Francja
Trzecie miejsce: Brazylia
Pierwsza kolejka:
Rosja - Arabia Saudyjska (14 czerwca, 17:00) - 2:0
Egipt - Urugwaj (15 czerwca, 14:00) - 1:3
Maroko - Iran (15 czerwca, 17:00) - 1:1
Portugalia - Hiszpania (15 czerwca, 20:00) - 1:2
Francja - Australia (16 czerwca, 12:00) - 2:0
Peru - Dania (16 czerwca, 18:00) - 0:1
Argentyna - Islandia (16 czerwca, 16:00) - 0:0
Chorwacja - Nigeria (16 czerwca, 21:00) - 1:0
Kostaryka - Serbia (17 czerwca, 14:00) - 0:2
Brazylia - Szwajcaria (17 czerwca, 20:00) - 3:1
Niemcy - Meksyk (17 czerwca, 17:00) - 2:0
Szwecja - Korea Południowa (18 czerwca, 14:00) - 1:0
Belgia - Panama (18 czerwca, 17:00) - 3:0
Tunezja - Anglia (18 czerwca, 20:00) - 1:1
Kolumbia - Japonia (19 czerwca, 14:00) - 1:0
Polska - Senegal (19 czerwca, 17:00) - 2:1
Pierwsze miejsce: Francja
Drugie miejsce: Hiszpania
Trzecie miejsce: Brazylia
Pierwsza kolejka:
Rosja - Arabia Saudyjska (14 czerwca, 17:00) - 0:0
Egipt - Urugwaj (15 czerwca, 14:00) - 1:1
Maroko - Iran (15 czerwca, 17:00) - 2:2
Portugalia - Hiszpania (15 czerwca, 20:00) - 1:0
Francja - Australia (16 czerwca, 12:00) - 3:0
Peru - Dania (16 czerwca, 18:00) - 0:1
Argentyna - Islandia (16 czerwca, 16:00) - 1:0
Chorwacja - Nigeria (16 czerwca, 21:00) - 3:0
Kostaryka - Serbia (17 czerwca, 14:00) - 1:2
Brazylia - Szwajcaria (17 czerwca, 20:00) - 4:1
Niemcy - Meksyk (17 czerwca, 17:00) - 3:0
Szwecja - Korea Południowa (18 czerwca, 14:00) - 0:1
Belgia - Panama (18 czerwca, 17:00) - 1:0
Tunezja - Anglia (18 czerwca, 20:00) - 1:2
Kolumbia - Japonia (19 czerwca, 14:00) - 3:0
Polska - Senegal (19 czerwca, 17:00) - 0:1