Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Predator - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Nowy crapp... tzn nowa część Predatora Wink



(27-06-2018, 12:08)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Nowy crapp... tzn nowa część Predatora
Na razie to tylko zwiastun. Sam film może okazać się całkiem dobry...
Niech Twoje słowa będą prorocze, jak dla mnie to na razie Ugly MotherFucker Big Grin
Trailer najnowszego Predatora prezentuje się słabo, ale w końcu mają w filmie pokazać samice Predatora (co w komiksie zrobili już dawno).
Trailer moim zdaniem nie prezentuje się tak źle. Mam tylko nadzieję, że w filmie mniej będzie czystych scen akcji i kolejnych spektakularnych rozczłonkowań dokonanych przez Łowcę, a więcej scen budujących atmosferę grozy i ciągłego zagrożenia, niż wynika to z zapowiedzi.
Predator oficjalnie dostał "R", więc spektakularne rozczłonkowania są jak najbardziej możliwe.
(24-08-2018, 11:05)Marioo napisał(a): [ -> ]Predator oficjalnie dostał "R", więc spektakularne rozczłonkowania są jak najbardziej możliwe.

Nawet pojawiają się w nowym trailerze Wink





Poprzednie zwiastuny nie zachęcały. Ten wzbudził moje zainteresowanie. Wizyta w kinie będzie na 100%.
Czekam z niecierpliwością na seans.
żeby tylko miała taki klimat jak "jedyneczka" ehhhh.... :blush: :rolleyes:

Uatu_TheWatcher

90 minut nie licząc zapewne napisów, jako czas trwania filmu "Predator"? Dość ciekawe rozwiązanie, zważywszy na fakt, iż współczesne kino sci-fi, a zwłaszcza kontynuacje lub rebooty rozpoczętych dziesięciolecia temu produkcji, trwają ok. 120-130 minut. Trailer do "Predatora" widziałem kilkukrotnie. Tą dynamiczną, brutalną, bo bez tego się nie obejdzie, przeniesioną na ekrany kin walkę dwóch różnych gatunków Istot między sobą, obejrzę w "IMAX 3D", gdyż w tym formacie ponoć film puszczają! Jatka w panoramiczny obrazie; a czemu nie?

[Obrazek: 36148242_2105978259679953_8480161077659697152_n.jpg]
Stron: 1 2 3 4