Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiejsza aktualizacja:

1. Commando 1985 - Popłonikowski
2. Uwierz w Ducha 1990 - Szydłowski
3. Willow 1988 - Szydłowski
4. Romancing The Stone 1984 – Brzostyński
5 .Jewel of The Nile 1985 - Brzostyński
6 .The War of The Roses 1989 - Matul
7. Trading Places 1983 – Gudowski
8. Golden Child 1986 – Brzostyński
9. Coming To America 1988 - Gudowski
10. Death Becomes Her 1992 – Gudowski/Łukomski
Na czym w zasadzie polegają te twoje "aktualizacje", skoro podajesz przy nich lektorów, których nie ma na oficjalnych wydaniach?
Na chwaleniu się gównianymi ripami ??
W niektórych filmach są dwaj lektorzy do wyboru? Czy też jeden czyta kwestie żeńskie sopranem ,a drugi męskie basem Big Grin ?

czuubakka

Kiedy zdjęcia kolekcji?
#czuubakka zdjęcia wkrótce

#pred895 żal masz jakiś czy coś?

#wolfman to o czym piszesz to jest dubbing, a dwaj lektorzy bo jeden oryginalny a drugi który w/g mnie lepiej pasuje do filmu.

#Gieferg akutalizacja co wpadło ostatnio, niektórzy chwalą się każdym pudełkiem a ja wolę spis. Potem zrobię fotki i wrzucę do galerii. A lektora podaję dla ciekawości, jakby się ktoś zastanawiał czy jest jakiś do zdobycia do danego filmu

czuubakka

Film który posiadasz (8. Golden Child 1986 – Brzostyński-). posiada lektora? Sam niedawno szukałem tego filmu i jedynie co znalazłem (polskie wydanie) to z napisami, więc kupiłem za grosze z Uk. Możesz zrobić zdjęcie okładki (przód/tył)?
Cytat:Potem zrobię fotki i wrzucę do galerii. A lektora podaję dla ciekawości, jakby się ktoś zastanawiał czy jest jakiś do zdobycia do danego filmu

To co piszesz jest mylące, bo piszesz tak jakby ci lektorzy byli na tych płytach, tymczasem:

Cytat: Commando 1985 - Popłonikowski
Na DVD Załuski, Popłonikowski czyta na Polsacie.

Cytat:2. Uwierz w Ducha 1990 - Szydłowski
Na Blu Olejniczak, Szydłowski czytał w TV.

Cytat:3. Willow 1988 - Szydłowski
Szydłowski czytał, ale nic mi nie wiadomo o takim wydaniu DVD.

Z resztą pewnie będzie podobnie.

Cytat:#Gieferg akutalizacja co wpadło ostatnio
Ale co wpadło? Ripy z chomika? Na oficjalnych wydaniach, przynajmniej w przypadku filmów, które znam, nie ma tych lektorów. Więc czemu ma służyć ich podawanie w taki sposób, jakby byli? Podajesz co sobie dodałeś do customa? No to mam wrażenie, że wybrałeś niewłaściwe forum, bo tutaj, z tego co zauważyłem, to mało kogo obchodzi. Króluje podejście "oglądam z napisami, a lektor to lektor, nieważne jaki".
#Gieferg Ok, to już nie będę pisał lektorów. Wpadły nowe filmy zakupione. 10 sztuk Smile

# czuubakka Golden Child 1986 mam wydanie UK, ale te samo było sprzedawane w Polsce chyba, prawa autorskie po polsku na początku, lektora dodałem sam.

to wydanie mam: https://www.dvdmax.pl/zlote-dziecko-dvd,art2132
Ciekawe , że nikt tego filmu na blu nie wydał. Chociaż końcówkę strasznie spaprali, że zepsuło mi to odbiór całego filmu