Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To najlepiej skombinuj sobie odtwarzacz, kasetę VHS i jakieś stare CRT - będziesz miał klimat do potęgi. Smile
ale po co bluray'e? żeby kupić gówniane filmidła z promocji filmostrady dwa za 49,99.

lepiej zdecydowanie kupić to:

https://www.nowehoryzonty.pl/sklep.do?idRodzaju=4
(23-08-2018, 19:34)Ethan napisał(a): [ -> ]ale po co bluray'e? żeby kupić gówniane filmidła z promocji filmostrady dwa za 49,99
Wszystkie są gówniane? Poza tym nie zauważyłeś, że kolega kupuje głównie łubudu z paskudnie wyglądającym obrazem, bo taki zapamiętał z dzieciństwa i do nich ma sentyment
Dla wolfmana pozdrowienia łubudubu Big Grin





wielu filmów z tych co teraz mam nawet nie znałem w dzieciństwie ale ich zajebistość, w porównaniu z tym co teraz produkują, zasługuje aby je mieć w swoje kolekcji.

czuubakka

(24-08-2018, 13:01)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]ale ich zajebistość
Które?

[Obrazek: tenor.gif?itemid=6060617]
zobacz na moją kolekcję i pomyśl

czuubakka

Skoro piszesz o tej ich " zajebistości", to miej cohones, i napisze które Big Grin
wiem, że ma sentyment i swoje teorie. natomiast szkoda życia na krytykę tych teorii. ma to swój urok, a takie puszenie się niektórych jest bezsensu. On ma swój kolekcjonerski klucz. Nagle ktos bogaty stwierdzi, że zostaje kolekcjonerem filmów i bez problemu będzie sobie wszystko kupował na blu itp. czy jego kolekcja będzie miała jakąś wartość? Nie sądzę. Wartość będzie miała gdy będzie o tej kolekcji ciekawie opowiadał. Zarówno pod katem jej historii, jak i samych uczuć związanych z seansem.

czuubakka

gdzie ty tu widzisz puszenie? fakty są faktami, a skoro ktoś uparty jak cap i nie da sobie przegadać to już inna bajka. Faktycznie, marnowanie to jest li tylko czasu.
(23-08-2018, 19:34)Ethan napisał(a): [ -> ]lepiej zdecydowanie kupić to:
niby czemu?
(23-08-2018, 19:34)Ethan napisał(a): [ -> ]gówniane filmidła z promocji filmostrady
wszystkie?
Pany po co się kłócić, każdy ogląda w jakości jaką lubi.Lepiej pogadać o filmach, chociaż i tak dobrze wiemy, że jakość na niebieskiej płytce lepsza Big Grin Wink Peace Smile