Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kiler/Kilerów 2-óch
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
''Kiler'' z 1997 i jego sequel z 1999 to niewątpliwie jedne z najpopularniejszych polskich komedii. Oba filmy wyreżyserował Juliusz Machulski najbardziej  znany z ''Seksmisji''. Według mnie obie części to jedne z najlepszych polskich komedii. Największym plusem jest obsada,ponieważ grają prawie sami świetni aktorzy w tym:Cezary Pazura,Janusz Rewiński,Jan Englert,Jerzy Stuhr. Kilery to jedne z nielicznych filmów gdzie prawie każda postać bawi i nie irytuje. Plus mają świetny soundtrack Elektrycznych gitar. Najlepszy jest jednak Siara którego teksty weszły do obiegu. Od lat są plotki o powstaniu trzeciej części. Cezary Pazura chce połączyć Kilera z Seksmisją. Jak dla mnie to dobry pomysł.
Obie części mam też na półce na dvd. O wydaniach ciężko jednak założyć temat bo wydał to Best Film który często robi dużo wydań, a że wszystkie mają tą samą okładkę to można się pogubić. A wy co sądzicie o tych filmach?
W sam raz na jeden raz. Do żadnego nie chciało mi się wracać.
Obydwie części to ścisły top polskich komedii. Mam wydania VCD, które kiedyś często lądowały w napędzie.

(14-10-2018, 07:10)komediowiec napisał(a): [ -> ]Cezary Pazura chce połączyć Kilera z Seksmisją.

Błagam nie... Machulski, a już zwłaszcza Pazura od lat nic dobrego nie zrobili i wątpie, żeby miało się to zmienić w przypadku nowego Kilera.
Obawiam się że połączenie Kilera i Seksmisji to byłby niezjadliwy potworek. Ostatni jego udany film to był Vinci.
(14-10-2018, 07:10)komediowiec napisał(a): [ -> ]Seksmisji
To już bym chciał na bd
Niestety nie ma specjalnie chętnych do ryzykowania pieniędzy na dystrybucję klasyki polskiego kina na BD. Swoją drogą ciekawe czy Kiler złapie się do nowego programu rekonstrukcji.
(14-10-2018, 10:45)Profes napisał(a): [ -> ]Ostatni jego udany film to był Vinci.

Później nakręcił jeszcze jeden dobry film, czyli Ile waży koń trojański?
(14-10-2018, 11:01)MarianPaz napisał(a): [ -> ]Niestety nie ma specjalnie chętnych do ryzykowania pieniędzy na dystrybucję klasyki polskiego kina na BD
Może gdyby ogarnęli szerszy rynek, z okładką w dwóch językach i napisami do kilku krajów EU.
Oj to były filmy, często wracam do nich, teksty znam na pamięć a i tak za każdym razem bawią...no i szkoda, że dziś już na próżno szukać takich polskich komedii...
Z Alternatywami 4 na BD się udało, mimo że kiepskie wydanie. Ale Kilery na DVD mają akurat dość dobrą jakość obrazu,nie licząc wodnych znaków na skraju ekranu w dwójce.
Stron: 1 2 3 4