Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Problem z odtworzeniem "Braveheart "4k na Oppo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
12.10.2018 w sieci empik zakupiłem płytę "Braveheart" 4k ULTRA HD BLU RAY, której nie czyta odtwarzacz Blu Ray OPPO 203, odtwarzacz zachowuje się dokładnie, jak opisał użytkownik KaMario ( wpis z dnia 11.10.2018).
Mam dylemat, czy jest to problem nośnika czy płyty. Podnosząc temat na forum, liczę na rozwiązanie problemu.
trzeba kupic nowe oppo, albo nowego Bravehearta
(14-10-2018, 22:53)Darek_mogilno napisał(a): [ -> ]Mam dylemat, czy jest to problem nośnika czy płyty. Podnosząc temat na forum, liczę na rozwiązanie problemu.
Żeby chciało się chociaż wejść w odpowiedni dział, a nie na pałę zakładać temat, ale po co tracić czas.
http://forum.filmozercy.com/watek-oppo-udp-203?page=35

W sumie nie głupim by było przerzucić całość z Oppo, do tematu "Płyta nie chce się odtworzyć". Posiadaczom pozostaje zwrócić płytę, innego rozwiązania tego problemu nie ma, lub sprzęt Big Grin. Jak kupujecie kastrata to potem są efekty.
Pytanie co jest większym kastratem - wydanie filmu bez DV, czy odtwarzacz płyt UHD, który nie chce odtworzyć płyty UHD...

(14-10-2018, 22:53)Darek_mogilno napisał(a): [ -> ]czy jest to problem nośnika czy płyty
A czy płyta nie jest czasem właśnie nośnikiem?
(15-10-2018, 01:17)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Pytanie co jest większym kastratem
Płyta, mądry sprzęcik nie chce przerzuć tego gówna Wink
(15-10-2018, 02:22)wolfman napisał(a): [ -> ]Płyta, mądry sprzęcik nie chce przerzuć tego gówna
Gówna, nie gówna... w końcu oficjalny dystrybutor na Polskę wydał oficjalny produkt... powinien działać na wszystkich odtwarzaczach.
Na moje coś jest skopane w specyfikacji tej konkretnej płyty UHD, i jest to jakiś niuans, który akurat odtwarzaczowi OPPO przeszkadza w uruchomieniu tej płyty.
Jak już pisałem w wątku o OPPO, dziś wieczorem będę miał w ręku drugi inny nowy egzemplarz BRAVEHEART UHD więc sprawdzę jeszcze. Chociaż nie wierzę, że będzie działał.

Może to będzie jakieś porównanie... posiadam kilka płyt CD należących do tzw. trudnych w odtwarzaniu, z którymi mój CD-S700 Yamaha słabo sobie radzi, bo albo się zacinają, albo przeskakują, albo odtwarzają wyłącznie do określonego momentu. Też można by mówić, że to wina odtwarzacza - być może, ale inne CD innych wydawców chodzą idealnie. A z kolei te tzw. trudne CD chodzą bez zarzutu w odtwarzaczach blu-ray. Rozmawiałem w tej sprawie z serwisantem z Audioklanu i sam stwierdził, że jednoznacznej odpowiedzi nie ma. Trzeba by przysłać do serwisu odtwarzacz wraz z tą tzw. trudną płytą... ale odbiegłem od właściwego tematu.
Temat zamykam. Dyskusję można prowadzić dalej w temacie o Oppo: http://forum.filmozercy.com/watek-oppo-udp-203?page=35

Na koniec jedna uwaga. Ethan i wolfman jak nie macie nic ciekawego do napisania, to po prostu nie piszcie.