Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zagubieni (Lost)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
[Obrazek: 4605_large.jpg]
Lost z polską wersją został wydany na Blu-ray tylko w sezonach 1-3. Zarówno UK jak i w Polsce. Bodajże wszystkie dodatki mają polskie napisy.

Recenzja 1 sezonu.
Recenzja 2 sezonu.
Recenzja 3 sezonu.
Recenzja 4 sezonu.
Recenzja 5 sezonu.
Recenzja 6 sezonu.

Kto nie miał okazji kupić sobie serialu u nas na DVD to od 9 stycznia będzie można dostać reedycje wszystkich sezonów od Galapagos.
No i dobrze. To w końcu będzie można dokupić sezon 6 w normalnej cenie. Bo to co teraz ludzie chcą za niego na allegro przechodzi ludzkie pojęcie.
Galapagos przygotowuje reedycje wszystkich sezonów Losta - na półki trafią 14 sierpnia. Wreszcie będzie można dokupić 6 sezon w jakiejś normalnej cenie.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
No tak, chodzi oczywiście o DVD. Nawet mi nie przyszło do głowy, że u nas mogłoby to być wydane w całości na Blu, dlatego nic nie napisałem o nośniku. Dzięki za czujność Wink
Dziwny jest ten polski rynek dvd..... Tym razem cieżko dostać sezon 4 Losta, do tego stopnia, ze ktoś wystawił cenę 998 zł....
Z 4 sezonem były już problemy jakiś czas temu. Poszła sprzedaż nowej partii i wszystko wróciło na chwilę do normy. Ale widać, że znowu jest problem z dostępnością i ceny lecą do góry.
(10-10-2018, 20:24)Kris napisał(a): [ -> ]Dziwny jest ten polski rynek dvd..... Tym razem cieżko dostać sezon 4 Losta, do tego stopnia, ze ktoś wystawił cenę 998 zł....
Co w nim dziwnego? Mały popyt mała podaż
W końcu udało mi się dorwać brakujący, czwarty sezon Lost .... w Czechach.... Nosi tam tytuł "Ztraceni" a płyty DVD zawierają polskie audio i napisySmile
[Obrazek: lost-4.md.jpg]

PS. Widzę, że ktoś na alledrogo wystawił 4 sezon PL w niezłej cenie, więc jeśli komuś brakuje może skorzystać!
Czy ktoś może potwierdzić, że na blu-ray.com są błędne informacje, wg których 6 sezon z Niemiec zawiera napisy PL oraz 5 sezon z Finlandii i Szwecji również mają napisy PL (widać nawet tylną okładkę, na której można odczytać "polska" w rubryce napisów). Zakładam, że to błąd, ale może jednak...
Stron: 1 2 3