Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Black Friday 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Cytat:Do you have Prime? Forget about buying at amazon during BF week or the following cyber week this year, if you don't. Starting this year Prime members get first dibs for 30 minutes, and it's not likely anything good will make it past 10 minutes.
Takie info znalazłem na innym forum. Troszkę lipa, oznacza to, że pewnie nic z sensownych lightning deals (ograniczonych czasowo i ilościowo) kupić się nie da.
Zawsze można założyć sobie Prime - na miesiąc jest za free.
Dokładnie nie ma się nad czym zastanawiać trzeba założyć Prime na miesiąc za free i spokojnie czekać do BF. Zresztą w dyskusji na blu-ray.com znalazłem też taki fragment:

Cytat:That's not entirely true. Prime members will get early access for SELECT DEALS which appear under the "Prime Early Access Deal" category. This has already started. Judging by today's lightning deals, it looks like 33% of them were part of the "Prime Early Access Deal" category, and the rest were the same as lightning deals have always been. There's no way to predict how the deals will be split during BF week, but there will likely still be good deals which anyone can get. But yes, the good ones under "Prime Early Access Deal" category will likely be sold out within 30 minutes.
Dobra, Prime założony. Nie wiem czemu oni piszą, że uczestnictwo jest za darmo jak mi 1zł z konta pobrało. Wink
Mam nadzieję, że w tym roku coś ciekawego dzięki temu "Prime Membership" upoluję. Big Grin Bo w poprzednim było bardzooo słabooo.
Co prawda zostało jeszcze trochę czasu do właściwego Black Friday, ale już wywiązała się jakaś dyskusja z powodu Amazon Prime, dlatego założyłem temat i przeniosłem posty. Można tutaj podyskutować o wszystkim co związane z Czarnym Piątkiem.

Mój zeszłoroczny BF był średnio udany, kupiłem przede wszystkim dwa pierwsze sezony gry o tron w dobrej cenie, kolekcjonerkę West Side Story i kilka mniej istotnych wydań. Mam nadzieję, że w tym roku będzie lepiej, może właśnie dzięki tym ofertom dla posiadaczy konta Prime.
Ktoś mi wytłumaczy o co tyle szumu? Wiem co to Black Friday ale nie wiem jak to się ma do Prime'a?

EDIT: dobra juz obczaiłem na głownej.
Dla każdego kraju osobny Prime?
Tak, nie wiadomo jednak czy wszystkie oddziały Amazon pójdą w tym kierunku co amerykański. Na razie tylko na USA mamy już uruchomione specjalne oferty dla Prime.
Dzisiaj amazon uk przyslal mi karte amazon prime 30-dniowy trial,chociaz nawet o to nie prosilem.moze skorzystam, black friday juz niedlugo.Jestem ciekaw, czy ktos z was tez dostal owa karte.
Wielkimi krokami zbliża się BF. Na jakie obniżki czekacie w tym roku? Macie coś upatrzonego i tylko czekacie aż cena spadnie? Czy będzie to klasyczny spontan?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13