Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Stara kolekcja, po aktualizacji z poprzedniego forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Ula87

Po dluzszej przerwie wracam z lepszymi zdjeciami kolekcji oraz kilkoma nowymi nabytkami ( na forum.kolekcjonerdvd.pl mialam nick ona87). Pozdrowienia dla wszystkich.
Ta kula sniezna widoczna na jednym ze zdjec to jeden z moich najnowszych nabytkow. Jest to limitowana edycja 1250 sztuk na swiecie z serialu Gra o tron.
Witam na nowym forum.

Ta kula z GOT była w jakimś wydaniu czy po prostu taki gadżet? Możesz potwierdzić obecność polskiej wersji w The Bridges of Madison County?

Ula87

Jezeli chodzi o kule, to kupilam ja jako gadzet - osobno w sklepie internetowym. Co do filmu "co sie wydarzylo w Madison County", to tak, sa i napisy i lektor. Zakup na allegro.
spoko kolekcja, no i znowu ten Titanic - już mi się po nocach śni xD
Już chwaliłem poprzednio. Bardzo fajna kolekcja Wink

Czy ten Truman Show ma tylko lektora tak jak wydanie w DVD boxie, czy s atez napisy?

Ula87

Sprawdzilam, napisy tez sa.
Zazdroszczę regału wnękowego. Przydałby się rzut całościSmile

Ula87

Zrobie zdjecie, na pewno, ale w styczniu po aktualizacji z ostatniego polrocza i moze nieco zmienionej aranzacji. Smile

Ula87

Tym postem, moze i lekko uprzedze fakty, ale wole to zrobic teraz niz zeby pozniej ktos mi wypomnial, ze rzucam slowa na wiatr. Wczoraj dokonalam pierwszego zakupu w sklepie zavvi.nl, zakupu steelbookow. Dlugo sie wahalam, czy to na pewno dobry pomysl, ale w koncu... I tak kupilam swoje pierwsze 4 steelbooki i oczywiscie plyty nie posiadaja polskiej wersji jezykowej, bodajze jeden z nich ma napisy, a skoro ogladam i kupuje jedynie filmy z polskim lektorem zakup steelbookow w moim przypadku bylby, delikatnie mowiac, dziwny, ale po namysle doszlam do wniosku, ze w sumie jezeli wziac pod uwage samo wydanie, to tak naprawde wiekszosc kwoty jaka placimy za wydanie "w metalu" to sprawka wlasnie rzeczonego steela, plyta ma tu drugarzedne znaczenie. A skoro tak, postanowilam ze jezeli grafika steelbooka bedzie nadwyraz dobra i bedzie on dotyczyl filmu, ktory znajduje sie w moim "top of the top", to kupie go jedynie dla opakowania i wlaze do niego (kupiony czy to dvd czy bluray film z lektorem-oczywiscie nie pirat lecz oryginalne wydanie) "swoja"wersje filmu, to wszystko bedzie gralo. Bo jakby nie bylo filmy bez lektora czy tez w ogole bez polskiej wersji jezykowej kupuje tylko wtedy, gdy film znam "na pamiec" albo nie mam innego wyboru. Czasami tez modle sie Tongue i czekam na wydanie z lektorem (tak bylo w przypadku filmu "Co sie wydarzylo w Madison County" - i sie doczekalam).

Wzielam tez pod uwage prozaiczny powod. Po przejzeniu steelowskiej oferty polskich wytworni doszlam do wniosku, ze niewiele z moich ulubionych filmow dostane w Polsce w wartym zakupu steelbooku. Bardziej (cenowo) oplaci mi sie kupic steel za granica a w Polsce dokupic do niego film z lektorem. I tyle. Zdjecia zamieszcze gdy dotra ( za ok 10 dni roboczych), a zdjecia wszystkich zakupionych filmow z ostatniego polrocza (czekaja na mnie w Polsce) zamieszcze pod koniec biezacego roku. Smile
Podmienione płyty w steelbookach to ZŁOOOOOO! Tru-kolekcjoner nigdy sie nie posunie do takiej zbrodni Wink

dobrze że sam mam wywalone na takie problemy i w moim steelu Prometeusza poza płytą 2D i płytą z dodatkami znajduje się mój fanedit nagrany na Esperanzie, podczas gdy płyta 3D poszła na allegro
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32