Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Eureka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Zapewne wielu z Was posiada sporo wydań od Eureki. Interesuje mnie kwestia grubości pudełka brytyjskich wydań od tego dystrybutora. Wiadomo, że na Wyspach są grube pudełka, których osobiście nie lubię. Czy Eureka też daje te grube, czy może są te cieńsze, jak w całym cywilizowanym świecie?
"Trzy dni kondora" oraz "Łódź ratunkowa" oba filmy w grubych pudełkach.
Eureka ma takie same pudełka jak Arrow, czyli jedyne słuszne (zwłaszcza biorąc pod uwagę zawartość).
A jakie pudełka ma Arrow?
(16-01-2019, 13:25)Gieferg napisał(a): [ -> ]A jakie pudełka ma Arrow?
Logiczne , że nie slim. W końcu mieści się tam plakat lub książeczka.
Nie mam żadnego ani nigdy nie planowałem mieć, więc LOGICZNE, że nie wiem co się tam mieści.
Książeczka to i w zwykłym się zmieści.
(16-01-2019, 13:25)Gieferg napisał(a): [ -> ]A jakie pudełka ma Arrow?

Grubsze i przezroczyste amaraye z dodatkowym uchwytem na tackę dla drugiej płyty. W sumie BFI też takie wykorzystuje. Ostatnio też Phantom Thread przyszło mi w takim.
(16-01-2019, 15:47)Gieferg napisał(a): [ -> ]Książeczka to i w zwykłym się zmieści.
Niektóre są bardzo grube, więc nie bardzo, do tego czasami dorzucają poster.

[Obrazek: ShObdhn.jpg]
zapowiedzi nowych wydań

Fajnie, że wyjdą samochody - pewnie ten sam transfer, co w USA. Plus także za wznowienie Keatona, bo z zakupem poprzedniego zwlekałem i w końcu się wyprzedało, a to zdaje się zachowywać wszystko, co najważniejsze i jest nieco przystępniejszych rozmiarów. Poza tym... nie znam żadnego z pozostałych tytułów, ale może ktoś coś poleca Wink
No jeżeli ktoś ceni nieme kino to polecam Bustera :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8