Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Venom - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Polska premiera 13 lutego. Dostępne będą wydania DVD, Blu-ray i 4K UHD. Steelbook najpewniej tylko na Blu-ray. Polska wersja językowa będzie dostępna między innymi w angielskich wydaniach 4K UHD i Blu-ray, w tym w steelbooku.


Materiały dodatkowe
  • Rozszerzona scena po napisach końcowych i sceny niewykorzystane
  • Ponad godzina dodatków, a wśród nich: Venom Mode: ciekawostki, Zabójczy obrońca w akcji: Anty-bohater, Wizja Venoma, Projektowanie Venoma, Tajemnice symbionta, i więcej
  • Wideoklip Eminema i zapowiedź filmu Spider-Man Uniwersum
Venom steelbook Blu-ray lub 4K UHD

[Obrazek: 6yffbxiy-min.jpg]

Venom 4K UHD+Blu-ray - opakowanie plastikowe

[Obrazek: 0pgy9ywa-min.jpg]

Venom Blu-ray - opakowanie plastikowe

[Obrazek: 7xbcbpsd-min.jpg]
Jak dla mnie pozytywne zaskoczenie, miejsce na półce obok Spider-Mana już zarezerwowane. Standardowe wydanie to wszystko czego mi trzeba.
Czy gdzieś na świecie jest mix UHD z PL w tym Steelu?
Masz w pierwszym poście link dokładnie do takiego steelbooka.
Na telefonie otwiera tylko filmoskop z wersją BD. Ale skoro jest też 4K to spoko.
(01-02-2019, 21:55)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Na telefonie otwiera tylko filmoskop z wersją BD. Ale skoro jest też 4K to spoko.
https://www.amazon.co.uk/dp/B07N3S4X3B
Shieeet tam szukałem w pierwszej kolejności :-D Znalazłem Steel z inną grafiką. Dzięki za link!
Z kolei Filmarena oferuje taki steelbook zarówno Blu-ray jak również 4K Ultra HD, IMO zdecydowanie ładniejszy Big Grin Ale też trzeba dłużej czekać, bo do 6 marca Smile

[Obrazek: Screensho_qwwnwnn.jpg]
Na Empiku poprawiono opis steel'a. Zmieniła się też cenna wszystkich wydań, każde potaniało:

BD 69,99 zł
Steel 95,99 zł
4K + BD 131,99 zł
Wiadomo coś o wersji 3D, czy będzie u nas dostępna?
Stron: 1 2