Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Herkules (2014)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Widowiskowy film z Dwaynem Johnsonem wydany w dwóch wersjach:

2D
[Obrazek: HERC_BD_OSLV_3DEXTRASKW_MECH.jpg]

3D
[Obrazek: hercules-blu-ray-cover-72.jpg]


Pytanie zasadnicze czy w Polsce film zostanie wydany, bo na razie cisza w temacie?
Ta pierwsza okładka... zupełnie jakbym trafił do wypożyczalni wideo w latach 90-tych. I nie, nie jest to pozytywne skojarzenie Smile
Heh z tego co czytałem to film nie jest najwyższych lotów, więc skojarzenie słuszne i może się kojarzyć z filmem klasy B Tongue
Film jest (albo przynajmniej próbuje być) klimatem podobny do serialu z Sorbo, tyle że nudniejszy.
Gdybym się na to wybrał (thank God I didn't), Godzilla straciłaby tytuł najgorszego filmu jaki w tym roku widziałem w kinie.

A ta kobitka, druga największa postać na okładce, pojawia się w filmie tylko w kilku flashbackach i nie wiem czy ma minutę czasu ekranowego czy może pół minuty. Obie okładki fatalne.
Film u nas ma premierę 10 grudnia. Wydawcą jest Monolith.
Można już składać zamówienia na:
MM - 64,90zł
empik - 64,99zł
Jak ktoś nie widział to nie polecam kupować w ciemno. Na 20 wizyt w kinie w tym roku - zdecydowanie najgorzej wydane pieniądze...
(30-11-2014, 15:18)meaner napisał(a): [ -> ]Film u nas ma premierę 10 grudnia. Wydawcą jest Monolith.
Można już składać zamówienia na:
empik - 64,99zł

Jak ktoś nie jest masochistą to lepiej sobie podarować. Zresztą pewnie za niespełna pół roku ten film będzie w koszu w biedronce za 29,99, bo to jego największe przeznaczenie Tongue
Monolith wydał coś bez polskiego audio? W ogóle jest w dzisiejszych czasach możliwe żeby w taki sposób wydać nowość?
Na stronie film-arena.cz sprawa wygląda podobnie: napisy polskie do "Herkulesa" są, ale lektora już brak.
Stron: 1 2