Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Łowca Androidów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
W Polsce na Blu-ray mamy następujące wydania:

Łowca Androidów: Edycja Jubileuszowa 30. Rrocznica - wydanie kolekcjonerskie (3Blu-Ray)

[Obrazek: Lowca-Androidow-Edycja-Jubileuszowa-30-R...Y32314.jpg]

Edycja specjalna zawiera cztery wersje arcydzieła (w tym ostateczną Ridleya Scotta), roboczą wersję filmu oraz dokument - Niebezpieczne dni: Tworząc Łowcę Androidów. W zestawie także album i resorak. Big Grin

Osobno na Blu-ray wyszła też ostateczna wersja reżyserska.
[Obrazek: Lowca-Androidow-Ostateczna-wersja-rezyse...Y18469.jpg]

Warto wspomnieć też o wydaniu w metalowej puszce, które sam posiadam.

[Obrazek: bladerunnerDVD5discs.jpg]
Mam na półce:

- polskie 2DVD które dostałem kiedyś na gwiazdkę
- 5DVD Digipack kupiony później z UK po jakiejś śmiesznie niskiej cenie (Final Cut, Workprint i dodatki są w nim z wersją PL)
- polskie wydanie Final Cut na blu-ray z Premium Collection + kopia zapasowa Final Cuta z czterema lektorami, z czego dwóch do audio z wersji kinowej a więc z narracją Deckarda Smile





Jedne z lepszych dodatków jakie kiedykolwiek oglądałem, szczególnie Dangerous Days, ale już te cztery (tak naprawdę to pięć) wersji to nie jest nic specjalnego bo różnią się tak naprawdę drobiazgami. Jak dla mnie wystarczyłyby w zupełności dwie wersje - oryginalna kinowa oraz Final Cut.
Mam puchę i resoraka - doskonale się uzupełniają, przez co jest to jeden z nielicznych u mnie filmów, jaki się dubluje
Posiadam puchę 5xDVD z UK i Kanadyjskiego Steelbooka z Final Cut na blu. Mam pytanie >> czy świetny dokument Dangerous Days making of Blade Runner kiedykolwiek wyszedł w formie HD ??
Ja mam wydanie polskie w amarayu (wersja reżyserska, DVD), które było wydane po okresie dość długiej niedostępności tej pozycji na polskim rynku (pamiętam ceny na Allegro w okolicach 150 zł za DVD), oraz brytyjski steel z serii Premium Collection (BD). Wcześniej miałem jeszcze polskie PC (2xDVD), ale po kupieniu wspomnianego steela pozbyłem się.
Wydanie w puszcze 5dvd to to samo co polskie w kartonie? Ma napisy i było u nas wydane?
WYdanie polskie ma napisy PL na wszystkich płytach (a więc i na tej z wersją kinową i Dir Cutem), wydanie z UK tylko na czterech.
Posiadam polskie wydanie z Premium Collection w wersji Final cut z dodatkową płytą DVD, gdzie jest masa dodatków. Na tą chwilę ten egzemplarz mi wystarczy Big Grin
(16-11-2014, 18:50)pred895 napisał(a): [ -> ]Mam pytanie >> czy świetny dokument Dangerous Days making of Blade Runner kiedykolwiek wyszedł w formie HD ??
Niet.
Do tej pory zawsze tylko w SD.
I jest to bardzo przykre, bo dokument ów jest zajebisty. ;]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10