Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Rambo - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Wyżej opisany steel >>



Całkiem nieźle się prezentuje , na plus wklęsły tytuł. Jest to na szczęście stara kinowa wersja Smile
Preordery w drodze Smile
Na froncie prawie to samo co w starym steelu DVD, którego swego czasu zakupiłem w HMV, tył za to lepszy bo tamten steel miał normalnie specyfikację/opis/jakieś fotki jak zwykle mają wydania w amarayu.
(28-01-2016, 22:04)frantic85 napisał(a): [ -> ]Gorszej okladki chyba nie mogli zrobic Wink

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Czytam o wydaniach Rambo i http://poral.eu/first_blood.php czy mnie oczy nie mylą, czy debile na okładce FIRST BLOOD dali Rambo z kompozytowym łukiem z RAMBO 2??? Big Grin czy ktoś tam w ogóle myśli albo oglądał te filmy???
Łuk był używany i w trójce. Ale tu nie o to chodzi. Po prostu użyli jednej z wielu grafik. Za granicą też podobnie wydali. To są najnowsze grafiki jakie użyto. W poprzedniej nie wydanej w Polsce, stał z M60. Zresztą okładka jest mało istotna, istotne jest to , że dystrybutor olał rynek i 2&3 nie ukazała się u nas.
Właśnie widzę Rambo First Blood w PL na BD ale co 2 i 3 nie wydali już na BD w Polsce??? Choć nie kupuję BD to naprawdę robi się jakaś paranoja z tymi wydawaniami niektórych filmów. Kwestia, że nie schodzi czy co?

Ta okładka piękna Smile

[Obrazek: 000001075402.jpg]
Wygląda z tą miną jak bezdomny, któremu brakło drobnych na jabola

czuubakka

Czy wg. ciebie bezdomny to od razu skojarzenie z jabolem? Żal mi ciebie człowieku Rolleyes
Sam sobie nie dopisuj nic do moich skojarzeń i żałuj siebie , że marnujesz czas na żale, które zachowaj dla siebie.
Co nie zmienia faktu, że po latach tylko jedynka się broni. Podobnie z Rockym.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16