Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Rambo - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Pomyliłeś swoją opinię z faktami Tongue
Broni się każda. Podobnie z Rockym.
Dokładnie, Rambo ogląda się dobrze tak samo jak kiedyś. Seria przeszła próbę czasu. Rocky już dawno nie odświeżałem, ale czekam na jakiś remaster całości. Dla Rambo też by się w sumie przydał
Przez pryzmat sentymentu broni się każda, oczywiste. Natomiast przez pryzmat scenariusza, ogólnie kina niekoniecznie. Jedynka, proreganowska, kłaniająca się problemowi byłych żołnierzy vs 2 i 3 gdzie bohaterowi nie straszne kule, wybuchy i ogólnie to już nic mu nie straszne niczym bohaterom komiksów. Rocky pierwszy nominowany do Oskarów, ze świetnym scenariuszem vs kulejące historie późniejszych części plus box bez obrony i aktorzy pacynki.
(11-07-2018, 06:20)Ethan napisał(a): [ -> ]Natomiast przez pryzmat scenariusza, ogólnie kina niekoniecznie.
A to kiedyś broniły się przez pryzmat scenariusza?
Pierwszy Rocky zdecydowanie. Otarł się sam Stallone przecież o Oskara w tej kategorii
Pisałem o Rambo.
Ja "Rambo" nie oglądałem X lat temu. Nie jest to dla mnie seria sentymentalna. Pierwsza część była najlepsza bo i najbardziej realistyczna na tle pozostałych. Część druga to już klata i bicki w oliwie i trup sciele się gęsto a magazynki kończą się wtedy gdy brak wrogów. Część trzecia to przeniesienie Rambo do Afganistanu ale już słabe, bo film próbował być na czasie ale gdy wszedł do kin był już passe. I do dziś czwartej części nie widziałem i jakoś mnie nie ciągnie specjalnie. Zatem na piątą to raczej nie czekam chyba, że jako z tematyka Syrii i ISIS. John zostaje gdzieś pochwycony podczas misji a syn rusza na poszukiwania. Gdy młody, będący w NAVY trafia na miejsce ojciec wybił już część ISIS i syn trafia do niewoli. Teraz ojciec musi go ratować. Takie międzypokoleniowe zapasy byłyby niezłe. Buddy movie dodatkowo.
Było w piątej szklanej pułapce i było do dupy. Przy okazji - to nie temat od takich dyskusji, tylko temat o WYDANIACH.
Na amazon.co.uk pojawiły się preordery na pierwsze trzy części Rambo. Każda w wydaniu BD i UHD. Dystrybutor to Studio Canal więc raczej nie ma co oczekiwać polskiej wersji językowej. Premiera 12 listopada 2018.
(26-09-2018, 17:30)Kirek napisał(a): [ -> ]Na amazon.co.uk pojawiły się preordery na pierwsze trzy części Rambo. Każda w wydaniu BD i UHD. Dystrybutor to Studio Canal więc raczej nie ma co oczekiwać polskiej wersji językowej. Premiera 12 listopada 2018.
Cały czas mam nadzieję,że wyjdą w Polsce. Rolleyes
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16