Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kupię,Poszukuję
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W empiku Gliniarz jest niedostępny jeżeli chodzi o box kompletny. Bywają czasem pojedyncze wydanie np. części nr 3.

Jeżeli chodzi o Zabójczą broń - przyznaję rację.
Jest w empiku kolekcja 4x film LEKTOR PL.
wycofuję tą pozycję z mojej listy.

Choć chcąc być szczegółowym - pisałem, że zbieram wyłącznie dvd box i wydanie książkowe, ta pozycja jest w wydaniu innym. Nie będę się czepiał, ale proszę mnie i moją pedantyczność zrozumieć.
Fakt, dawno już widziałem ten pakiet na empiku, gandalf, czy media markt.

Dziękuję.

Właśnie w Media Markt kupiłem Gliniarz z Beverly Hills 1 & 2 & 3 osobne pozycje za 19.99 sztuka.
Wykreślam też ten film z mojej listy.
Dziękuję.
Przecież te filmy są normalnie na allegro, sprawdź zakończone, nie wszystkie się sprzedały. Wziąłem pięć losowych sprawdziłem i nie ma problemu z dostępnością. Nie ma czegoś takiego jak dvd unikat. Wszystko jest czasem po prostu droższe niż byśmy chcieli.

ot choćby
http://allegro.pl/dvd-gliniarz-z-beverly-hills-1-2-3-3-dvd-folia-i6410968892.html

Chyba , że dvd "boxy" cokolwiek to jest to są digi packi lub wydania z kartonową obwolutą. Dvd case raczej miałeś na myśli?
Kosmiczny mecz także do dostania bez problemu - i to w edycji 2DVD:
https://merlin.pl/kosmiczny-mecz-edycja-specjalna-magia-kina-joe-pytka/4935628/
http://www.empik.com/kosmiczny-mecz-magia-kina-edycja-specjalna-pytka-joe,128704,film-p
Tutaj dokładna specyfikacja:
http://www.dvdmax.pl/kosmiczny-mecz-edycja-specjalna-magia-kina-2dvd,art102911
Są polskie napisy, jest pl dubbing, dodatki z pl napisami. Nawet można powiększyć okładkę i zobaczyć dokładnie co jest na płytach.
W Media Markt też do kupienia. Kolejny tytuł więc możesz skreślić z listy.
Dobrze,
napisałem zatem, że Gliniarz kupiony.
Space Jam też kupię w MM lub w innym sklepie.
Natomiast zdecydowanie zależy mi na tych niedostępnych pozycjach.
Nie ma czegoś takiego jak DVD unikat? zajmuję się tym od niemal dekady i wiem, że są.

Redukując niepotrzebne pozycje, zaznaczam wyłącznie te poniżej:
młode wilki - obydwie części (nie jakieś z dodatkiem innego filmu czy wydania pół na pół).
wszystko jest iluminacją
chłopiec w pasiastej piżamie
300 mil do nieba.

Pomocni koledzy, nie piszcie proszę że to jest dostępne na allegro czy olx.
przeglądam te portale kilka razy w tygodniu.
Fakt, zdarzy się np. 300 mil za 300 zł. jednak na chwilę obecną po to zarejestrowałem się na tym forum, by uzyskać Waszą pomoc z zdobyciu min. tego filmu "ciut taniej".
Takie chyba jest założenie każdego z forów - wzajemna pomoc.
Dziękuję.

W sprawie DVD box czy DVD case są to zamienne słowa, to które ja używam jest nieco starsze, niemniej jednak obydwa określają standardowe opakowanie plastik DVD o wymiarach 135x190x14 [mm].
Określenie DVD case weszło wówczas do użytku, gdy na rynku pojawiły się inne alternatywne np. slim, ultra slim itd.
Skoro 300 mil nie ma w sklepach internetowych, a sporadycznie pojawia się na allegro - to pewnie jest unikatem.
Młode wilki (1 cz.) można kupić na allegro - i to za znacznie niższą cenę niż 300 zł (ok. 40 zł).
Dla mnie unikat to coś co szukam już nie mała od kilku lat i tak się pojawia na serwisach aukcyjnych, a nie kilkanaście razy do roku.
Ma ktoś na sprzedaż box Szulkina lub filmy Herzoga - Cobra Verde, Fitzcarraldo, Nosferatu?
Oczywiście wiesz, że ja mam Szulkina :-). W przyszłym tygodniu będę go wystawiał na allegro. Jeśli jednak chcesz złożyć ofertę wcześniej to czekam na priv. Bo chyba z mojej oferty wymiany wyjdą nici :-(
Gdzie mogę zamówić Kingsglaive Final Fantasy XV Steelbook

Disc Size: 35,177,197,622 bytes
Protection: AACS
BD-Java: Yes
BDInfo: 0.0.2

PLAYLIST REPORT:

Name: 00001.MPLS
Length: 1:55:33.927 (h:mConfused.ms)
Size: 31,119,556,608 bytes
Total Bitrate: 35.90 Mbps

VIDEO:

Codec Bitrate Description
----- ------- -----------
MPEG-4 AVC Video 24932 kbps 1080p / 23.976 fps / 16:9 / High Profile 4.1

AUDIO:

Codec Language Bitrate Description
----- -------- ------- -----------
DTS-HD Master Audio English 2280 kbps 5.1 / 48 kHz / 2280 kbps / 16-bit
DTS-HD Master Audio German 2342 kbps 5.1 / 48 kHz / 2342 kbps / 16-bit
Dolby Digital Audio Polish 640 kbps 5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Dolby Digital Audio Russian 640 kbps 5.1 / 48 kHz / 640 kbps
DTS-HD Master Audio Spanish 2314 kbps 5.1 / 48 kHz / 2314 kbps / 16-bit

SUBTITLES:

Codec Language
----- --------
Presentation Graphics English
Presentation Graphics English
Presentation Graphics Danish
Presentation Graphics Estonian
Presentation Graphics Finnish
Presentation Graphics German
Presentation Graphics Latvian
Presentation Graphics Lithuanian
Presentation Graphics Norwegian
Presentation Graphics Polish
Presentation Graphics Russian
Presentation Graphics Spanish
Presentation Graphics Swedish
Presentation Graphics Turkish
Presentation Graphics Ukrainian
Robisz tak, najeżdżasz kursorem na tytuł filmu , który tu napisałeś, klikasz prawym przyciskiem myszy wyszukaj w google i .... Bingo jest cała lista sklepów. Pierwszy Amazon Us nie posiada, ale drugi Amazon Uk posiada z napisami PL. Czas operacyjny całe 5 sekund.