Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kupię,Poszukuję
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kupię , wezmę za free j-cardy do filmów najlepiej polskie bądź angielskie wersje (jest to tylna karteczka w steelbooku). Wiem , że wielu z was wyrzuca. Przygarnę różne, ale najbardziej poszukuję do
- Blade runner final cut
- cloud atlas
- sin city
- sucker punch
- turbo
Ale wiesz, że j-card może nie pasować do zawartości?
(07-10-2016, 10:42)Sokal napisał(a): [ -> ]Ale wiesz, że j-card może nie pasować do zawartości?

Może, ale na to małe szanse, bo to zagraniczne steele. Płyty są te same z inna wersją językową
Ja mam steela Sin City z Kanady i amaraya z Polski. Zakładam, że żaden nie przypasuje do Twojego steela.
Własnie j-card z Kanady mi przypasuje bo mam steela z Kanady xD. Chętnie przygarnę
Misie moje, poszukuję kartoniku zbiorczego do filmów Wernera Herzoga z serii Wydanie kolekcjonerskie. Pewnie rzecz niemożliwa do zdobycia. Wink
A co, zebraleś wszystkie filmy osobno? Swojego się raczej nie pozbede. Prędzej wydrukujesz sobie na kartonie i sam skleisz Wink

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Matwiko, zebrałem, udało się Wink
(09-10-2016, 12:22)poral napisał(a): [ -> ]Kupię kartoniki Premium Collection Blu-ray

Jestem Legendą
Mroczny Rycerz
Mroczny Rycerz Powstaje
Sherlock Holmes Gra Cieni
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

Za darmo mogę oddać do 1 i pusty amaray Rio 3D Smile jak nie masz w kolekcji