Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kupię,Poszukuję
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ale rozumiem, że poszukujesz wersji PL?
Ma ktos na sprzedaz pokemony na DVD film pierwszy , 2000 , zaklecie unkown. ??????

Chce kupic chrzesniakowi a za nic nie moge znalezc na necie.
(28-02-2017, 08:24)kaiser83@interia.pl napisał(a): [ -> ]Ma ktos na sprzedaz pokemony na DVD film pierwszy , 2000 , zaklecie unkown. ??????

Chce kupic chrzesniakowi a za nic nie moge znalezc na necie.
Każdemu mówię, że wujek Google zawsze pomaga, ale nikt mnie nie słucha.
http://www.poke.pl/anime/homevideo/wbpoland

tu masz linki do sklepu. Oczekuję olbrzymiej nagrody pieniężnej i dobrej reputacji na koncie.
Chetnie skorzystalbym z tego linku , lub z kazdego innego ktore wyszuka google , szkoda tylko ze zaden z tych filmow ktore szukam nie jest dostepny w polskiej wersji . Dla dziecka ktore ma 3 lata raczej nie pomoze brak dubbingu, ale dzieki. Smile


Odpowiedz do posta ponizej (mam problemy z odpowiedzia na posta - wyskakuje ze nie mam uprawnien itp)

Poszukuje tylko dvd z dubbingiem (osobiscie mam steelbooka z trylogiaz zavvi)
moj chrzesniak to nie syn Smile i ojciec raczej nie bedzie mu tego czytal ani tlumaczyl.

Mysle ze nie jest tak latwo znalezc tego gdziekolwiek.
Kolego spokojnie przecież możesz dograć napisy i czytać dziecku w locie. Będzie słuchać kojącego relaksującego głosu poczciwego ojca, który zrobił wszystko by dziecko otrzymało swój film.
Ewentualnie skocz do piwnicy po odtwarzacz vhs
https://www.olx.pl/oferta/pokemon-3-zaklecie-unown-vhs-CID751-IDinc3j.html#0987e3bd1b
tu masz
Cytat:400 Bad Request

Będzie ciężko Tongue
Ma ktoś JAPOŃSKIE godzille? Tylko rozsądne ceny. Allegro już przejrzałem.
Jakbyś się na upartego nie trzymał dvd jak tonący brzytwy to byś sobie po 25-30 zł blu ray kupił choćby na Amazon.com
Ale jak się upierasz, że musisz mieć droższe dvd i w gorszej jakości obrazu i dźwięku to spróbuj na olx, są po 50 za sztukę.
kupię :
Piraci z Karaibów 1-4 PL , Szybcy i wściekli 1-7 PL , noc w muzeum 1 i 2 PL
ktoś coś ? zapraszam tu lub na priv