Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kupię,Poszukuję
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Te filmy wyszły z Pl czy tak strzelasz na ślepego?
Kong za granicą ma steela z Pl , ale tylko w 2D.
Przełęcz ocalonych ma napisy PL tylko w Polsce i wyszła tylko w amarayu. Strzela jak nic.
(11-08-2017, 19:28)wolfman napisał(a): [ -> ]Te filmy wyszły z Pl czy tak strzelasz na ślepego?
Kong za granicą ma steela z Pl , ale tylko w 2D.
Przecież napisałem, że chodzi mi o wydania w steelu(które nie zostały u nas wydane).
Gdzie ukazał się Kong z polską wersją ?
Kong wyjdzie w steelu w Polsce w sieci Mediamarkt i Saturn
J/W Kong wyjdzie w Polsce w steelbooku, a zagraniczne wydania z polską wersją masz w przeglądzie z lipca: http://filmozercy.com/wpis/zagraniczne-premiery-z-polska-wersja-lipiec-2017

W UK jest steelbook z wersją 3D na której są napisy, ale jako exlusive dla HMV.

Proponuję czasem zajrzeć na główną, można znaleźć przydatne info. Wink
(12-08-2017, 09:06)robsonm1978 napisał(a): [ -> ]J/W Kong wyjdzie w Polsce w steelbooku, a zagraniczne wydania z polską wersją masz w przeglądzie z lipca: http://filmozercy.com/wpis/zagraniczne-premiery-z-polska-wersja-lipiec-2017

W UK jest steelbook z wersją 3D na której są napisy, ale jako exlusive dla HMV.

Proponuję czasem zajrzeć na główną, można znaleźć przydatne info. Wink

dzięki za pomoc Smile
Szukam 2 i 3 sezonu Millennium z Lance Henriksenem na DVD/polskie wydanie/
jedynke udało sie zdobyć na allegro,z 2 i 3 ciężko,może ktoś posiada i chce sie pozbyć
KUPIĘ | film KIEŁ (2009r, reż. Yorgos Lanthimos). Myślę, że cenowo dogadam się z kimś na dobrą dla niego ofertę :-)
(14-08-2017, 08:35)gumbas napisał(a): [ -> ]Szukam 2 i 3 sezonu Millennium z Lance Henriksenem na DVD/polskie wydanie/
jedynke udało sie zdobyć na allegro,z 2 i 3 ciężko,może ktoś posiada i chce sie pozbyć

Drugi sezon widziałem na OLX, ale to dawno, ale na bank w tym roku. Trójki nie znajdziesz nigdzie, bo w Polsce nie wydali Undecided Jeżeli nie zależy Ci na polskiej wersji to właśnie na OLX jest oferta z 2 i 3 sezonem z UK.
Szukam filmu "Olimp w Ogniu" na blu ray.
Czy ma ktoś na sprzedaż?Oczywiście w Polskiej wersji.
Pozdrawiam.